Ufók 4
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola
Eger
UFÓK AZ ÜRBŐL 5
Pákai Öveges József Általános Iskola
Páka
Ügyes Csajok 5
Székesfehérvári Németh László Általános Iskola
Székesfehérvár
Ügyes csapat 3
Ügyeskedők 4
Bakonyszombathelyi Benedek Elek Általános Iskola
Bakonyszombathely
Ultraibolya 4
Ibolya Utcai Általános Iskola
Debrecen
Uncikornis 4
Bodrogkeresztúri Eötvös József Általános Iskola
Bodrogkeresztúr
Unicorn's Girls 4
Gyõri Arany János Angol-Német Két Tanítási Nyelvû Általános Iskola
Gyõr
UniFox 5
Székesfehérvári Németh László Általános Iskola
Székesfehérvár
Unikornis 4 4
Bajai Eötvös József Általános Iskola
Baja
Unikornisok 6
Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola
Herend
Unikornisok 4
Karolina Katolikus Általános Iskola Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Vác
Unikornisok 6
GRASSALKOVICH ANTAL NÉMET NEMZETISÉGI ÉS KÉTNYELVÛ ÁLTALÁNOS ISKOLA
Vecsés
unikornisok 5
Mosonmagyaróvári Móra Ferenc Általános Iskola
Mosonmagyaróvár
Unikornisok 5
Boldog Sándor István Katolikus Általános Iskola
Mezõnyárád
Unikornisok 5
Hesz Mihály Általános Iskola
Nógrád
Unikornisok 4
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola
Eger
Unikornisok 6
Jáki Nagy Márton Nyelvoktató Nemzetiségi Általános Iskola
Ják
Unikornisokk 5
Sülysápi Móra Ferenc Általános Iskola
Sülysáp
Unikornispajtik 6
Testnevelési Egyetem Gyakorló Sportiskolai Általános Iskola és Gimnázium
Budapest XII. kerület
UNIKORNIS PANDÁK 6
Szajoli Kölcsey Ferenc Általános Iskola
Szajol
Unikorns 4
Mecsekaljai Általános Iskola
Pécs
Unipacik 6
Hódmezõvásárhelyi Varga Tamás Általános Iskola
Hódmezõvásárhely
Űrkalandorok 2
Erzsébet Királyné Német Nemzetiségi Általános Iskola, Alapfokú Mûvészeti Iskola és Szakközépiskola
Rakamaz
Űrkommandó 4
Bocskai István Református Oktatási Központ Beleznay János Tagintézménye
Bugyi
Űrkommandósok 5
Bozzay Pál Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola
Zánka
Űrlények 3
Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola
Veszprém
Utódok 4
GRASSALKOVICH ANTAL NÉMET NEMZETISÉGI ÉS KÉTNYELVÛ ÁLTALÁNOS ISKOLA
Vecsés
Utódok 5
Szeremle-Dunafalva Általános Iskola
Szeremle
Utódok 2
Gyõri Fekete István Általános Iskola
Gyõr
ütős 4-es 4
Péri Öveges József Általános Iskola
Pér
Ütős csapat 8
Dunavecsei Református Kollégium Gróf Teleki József Általános Iskola, Szakközépiskola, Kollégium (internátus)
Dunavecse
Ütős Powák 4
Ecsédi Richter Gedeon Általános Iskola
Ecséd