Talán törpök 3
Magyar Tannyelvû Alapisk.
Hodos
Táncoló cipellők 8
Mezõkövesdi Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola Szent Imre Tagiskolája
Mezõkövesd
Tankosok 3
Üllõi Árpád Fejedelem Általános Iskola
Üllõ
Tápi Kalandorok 5
Tápi József Attila Általános Iskola
Táp
Tapmancsok2017 8
Koncz Dezsõ Általános Iskola, Kollégium, Készségfejlesztõ Iskola és Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény
Zalaszentgrót
Tarka panda 3
Baptista Szeretetszolgálat EJSZ Kölcsey Ferenc Általános Iskolája
Törökszentmiklós
Taroló Négyes 4
Barcsi Deák Ferenc Általános Iskola
Barcs
Táti négyes 3
Dorogi Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvû és Sportiskolai Általános Iskola Eötvös József Tagiskolája
Dorog
TDCE 8
Baptista Szeretetszolgálat EJSZ Kölcsey Ferenc Általános Iskolája
Törökszentmiklós
Teddi macik 6
Szurdokpüspöki Általános Iskola
Szurdokpüspöki
TermÉSZetben 2
Budapest II. Kerületi Szabó Lõrinc Kéttannyelvû Általános Iskola és Gimnázium Fenyves utca 1. Telephelye
Budapest II. kerület
Tescos Tejsós kiflik 5
Zöldsziget Körzeti Általános Iskola, Alapfokú Mûvészeti Iskola
Szigetmonostor
Testvérek 6
Nagyvarsányi Református Általános Iskola és Óvoda
Nagyvarsány
The Bro's 6
Testnevelési Egyetem Gyakorló Sportiskolai Általános Iskola és Gimnázium
Budapest XII. kerület
The Suns 4. 7
Református Általános Iskola Balatonfüred
Balatonfüred
Thunderman család 6
Savio Szent Domonkos Katolikus Általános Iskola és Óvoda Kamut Petõfi Utcai Óvodai Telephelye
Kamut
Tigris 4
Simándy József Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Kistarcsa
Tigrisbaglyok 2
Budapest II. Kerületi Szabó Lõrinc Kéttannyelvû Általános Iskola és Gimnázium Fenyves utca 1. Telephelye
Budapest II. kerület
Tigriscápák 4
Szent József Kertvárosi Katolikus Általános Iskola Telephelye
Hódmezõvásárhely
Titánok 2
Turai Hevesy György Általános Iskola Park úti Telephelye
Tura
Titkok csapata 4
Orczy Anna Általános Iskola Móra Ferenc Általános Iskola Tagintézménye
Fegyvernek
Titkok Csapata 5
Gregorovits Lipót M.T.Ny. Alapiskola
Jóka
Titkos csoport 2
Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Mûvészeti Iskola Döbröközi Általános Iskolája
Döbrököz
Titkos négyes 2
Algyõi Fehér Ignác Általános Iskola
Algyõ
Titkos Nyomozó Banda 3
Újpesti Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium
Budapest IV. kerület
Titkosügynökök 3
Tessedik Sámuel Általános Iskola
Albertirsa
Titokvigyázók 5
Tápi József Attila Általános Iskola
Táp
Titokzatos lurkók 3
Fekete István - Vörösmarty Mihály Általános Iskola, Gimnázium József Attila utcai Telephelye
Ajka
Titokzatos SSSS 8
Egyházasrádóci Kossuth Lajos Általános Iskola
Egyházasrádóc
Tökfilkók 4
Lesence Völgye Általános Iskola
Lesenceistvánd
TÖK(jó)FEJEK 3
Tabán Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Szeged
Töklurkók 4
Szalántai Általános Iskola
Szalánta
Tökös Négyes 5
Somogyi József Általános Iskola
Ásványráró
Töltőtoll koptatók 8
Corvin Mátyás Alapiskola
Alistál
Töltött Hurkák 3
Vecsési Andrássy Gyula Általános Iskola
Vecsés
Toponári Nebulók 5
Kaposvári Kodály Zoltán Központi Általános Iskola Toponári Tagiskola
Kaposvár
Tornádók 4
Dunakeszi Kõrösi Csoma Sándor Általános Iskola
Dunakeszi
Trománo csávók=Merész fiúk 8
Farkaslyuki Általános Iskola
Farkaslyuk
TudÁsz 8
Budapest XXI. Kerületi Karácsony Sándor Általános Iskola
Budapest XXI. kerület
Csipet-csapat 4
Hódmezõvásárhelyi Varga Tamás Általános Iskola
Hódmezõvásárhely
Tudorkák 3
Budapest XVI. Kerületi Móra Ferenc Általános Iskola
Budapest XVI. kerület
Tudós Baglyocskák 4
Nagykõrösi Petõfi Sándor Általános Iskola
Nagykõrös
Tudós Baglyok 3
KOMÁROM-ESZTERGOM MEGYEI GYERMEKVÉDELMI KÖZPONT, TERÜLETI GYERMEKVÉDELMI SZAKSZOLGÁLAT ÉS ÁLTALÁNOS ISKOLA
Oroszlány
TUDÓSKÁK 2
Szent József Kertvárosi Katolikus Általános Iskola Telephelye
Hódmezõvásárhely
Tudós Lányok 4
Mosonszolnoki Általános Iskola
Mosonszolnok
Tudósok 4
Karolina Katolikus Általános Iskola Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Vác
Tudós Társaság 7
Nyáregyházi Nyáry Pál Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Nyáregyháza
Tuligóbék 5
Gyõri Tulipános Általános Iskola
Gyõr
Fürge gyíkok csapat 3
Gárdonyi Géza Katolikus Általános Iskola és Óvoda
Miskolc
tulitappancsok 6
Gyõri Tulipános Általános Iskola
Gyõr
Turbónégyes 8
Hauser Lajos Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola
Úrkút
Turbó Zs.K.M.E. 6
Kispesti Eötvös József Általános Iskola
Budapest XIX. kerület
Túró Rudik 7
Életfa Általános és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Keszthely
Tüskés Sünik 3
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Jó Pásztor Óvoda, Alapfokú Művészeti Iskola
Eger
Tuti brigád 3
Vácrátóti Petõfi Sándor Általános Iskola
Vácrátót
Tüzes Farkasok 2
Bujáki Szent-Györgyi Albert Általános Iskola
Buják
Tüzes Sárkányok 4
Bocskaikerti Németh László Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Bocskaikert
Tűzkígyók 6
Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola
Veszprém
Tűzokádó Sárkányok 2
Bujáki Szent-Györgyi Albert Általános Iskola
Buják
Tűzről pattantak 7
Református Általános Iskola Balatonfüred
Balatonfüred