Sajtburik 3
Kispesti Puskás Ferenc Általános Iskola
Budapest XIX. kerület
Sárkányok 2
II. Rákóczi Ferenc Római Katolikus Óvoda és Általános Iskola
Csorna
Sas4 4
Simándy József Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Kistarcsa
Sasok 4
Szügyi Madách Imre Általános Iskola
Szügy
Sasok 3
Tiszapüspöki Általános Iskola
Tiszapüspöki
sasok 6
Mosonmagyaróvári Móra Ferenc Általános Iskola
Mosonmagyaróvár
Sasolvasók 3
Csopaki Református Általános Iskola
Csopak
Scannerek 6
Siófoki Vak Bottyán János Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Siófok
Sejtelmem sincs 6
Gödöllõi Damjanich János Általános Iskola
Gödöllõ
Sén csapat 4
Úri Szent Imre Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Úri
Sherlock és a Watsonok 6
Debreceni Karácsony Sándor Általános Iskola
Debrecen
Sikeres csapat 3
Györkönyi Általános Iskola
Györköny
sikító frász 5
Mosonmagyaróvári Móra Ferenc Általános Iskola
Mosonmagyaróvár
Sikítófrász 5
Mosonmagyaróvári Móra Ferenc Általános Iskola
Mosonmagyaróvár
Skorpió 3
Hunyadi Mátyás Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvû Általános Iskola
Törökszentmiklós
Skorpiók 3
Hunyadi Mátyás Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvû Általános Iskola
Törökszentmiklós
Smaragdok 4
GRASSALKOVICH ANTAL NÉMET NEMZETISÉGI ÉS KÉTNYELVÛ ÁLTALÁNOS ISKOLA
Vecsés
Smile 4
GRASSALKOVICH ANTAL NÉMET NEMZETISÉGI ÉS KÉTNYELVÛ ÁLTALÁNOS ISKOLA
Vecsés
Sólymok 5
Nagyrécsei Körzeti Általános Iskola
Nagyrécse
Sörényes nagycicák 3
Hartai Ráday Pál Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Harta
Spongya 4
Diószegi Lajos Általános Iskola
Hajdúszovát
Spongya Bob 5
Zichy János Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Soponya
Spongyabob 4
Hunyadi Mátyás Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvû Általános Iskola
Törökszentmiklós
Sport és tudás 7
Budapest XXI. Kerületi Karácsony Sándor Általános Iskola
Budapest XXI. kerület
Sportolók 4
Budapest XIII. Kerületi Tomori Pál Általános Iskola
Budapest XIII. kerület
SPRINT 5
Jászsági Általános Iskola Bercsényi Miklós Általános Iskolai Tagintézménye
Jászberény
Sráhnyákokh 5
Szászbereki Kolping Katolikus Általános Iskola
Szászberek
Star Girls 5
Mályi Móra Ferenc Általános Iskola
Mályi
Süketek és Zoknik 5
Szent József Kertvárosi Katolikus Általános Iskola Telephelye
Hódmezõvásárhely
Süket zoknis kommandósok 7
Berettyóújfalui II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Bihari Alapfokú Mûvészeti Iskola
Berettyóújfalu
Suligánok 7
Gyöngyösi Felsõvárosi Általános Iskola
Gyöngyös
SuliManók 5
ELTE Gyertyánffy István Gyakorló Általános Iskola
Budapest XII. kerület
Superboys 6
Debreceni Fazekas Mihály Általános Iskola
Debrecen
Super Girl 4
Dunavarsányi Árpád Fejedelem Általános Iskola Kossuth Lajos utca 33.alatti Telephelye
Dunavarsány
Supergirls 4
Zichy János Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Soponya
Super Girls 3
Szent István Katolikus Óvoda és Általános Iskola
Kétsoprony
Supergirls 3
Kunráth Sándor Általános és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Jászszentandrás
Super négyes 4
Ibolya Utcai Általános Iskola
Debrecen
#supervillám 3
Munkácsy Mihály Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola
Pápa
Szajna-parti csajok 4
Gádor Általános Iskola
Budapest XXII. kerület
Szamárfül 6
Szent Pál Marista Általános Iskola
Karcag
Száz dolog Párizs előtt 7
Szobi Fekete István Általános Iskola Vámosmikolai Általános Tagiskolája
Vámosmikola
Százlábú kecskék 7
Mosonmagyaróvári Móra Ferenc Általános Iskola
Mosonmagyaróvár
Széchenyi Veszedelmei 7
Wosinsky Mór Általános Iskola Széchenyi István Tagiskolája Szent Imre utcai telephelye
Tolna
Szederkényi Kisördögök 4
Szederkényi Általános Iskola
Szederkény
Szederkényi Könyvmolyok 4
Szederkényi Általános Iskola
Szederkény
Szellemes olvasók 4
Écsi Petõfi Sándor Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola IV. Béla Tagintézménye
Ravazd
Szellemírtók 3
Tiszaújvárosi Szent István Katolikus Általános Iskola
Tiszaújváros
Szellemlovasok 5
Jánossomorjai Körzeti Általános Iskola
Jánossomorja
Szellemlovasok 4
Szajoli Kölcsey Ferenc Általános Iskola
Szajol
Szellemmanók 2
Ábrányi Emil Általános Iskola
Nyírábrány
Szemfényvesztők 2
Gyöngyössolymosi Nagy Gyula Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola Szabadság úti Telephelye
Gyöngyössolymos
Szenczi girls 5
Szenczi Molnár Albert Református Általános Iskola
Budapest XVIII. kerület
Szent Johanna 3
Szeremle-Team 7
Szeremle-Dunafalva Általános Iskola
Szeremle
Szerencse hercegnők és -lovagok 4
Újpesti Halassy Olivér Német Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola és Nyelvoktató Nemzetiségi Iskola
Budapest IV. kerület
Szerencserókák 3
Szolnoki Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola és Néptánc Alapfokú Mûvészeti Iskola
Szolnok
Szerény Zsenik 5
Kispesti Eötvös József Általános Iskola
Budapest XIX. kerület
Szeretet 5
Általános Iskola
Dad
Szeretet 5
Dadi Református Egyházközség Általános Mûvelõdési Központja
Dad
SZGYA-ászok 5
Bujáki Szent-Györgyi Albert Általános Iskola
Buják
Sziámiáúk 6
Szigetcsépi Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Szigetcsép
Sziámiáúk 6
Sziámiáúk 6
Szikrázó Disney-lányok 4
Újpesti Halassy Olivér Német Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola és Nyelvoktató Nemzetiségi Iskola
Budapest IV. kerület
Színesnégyes 4
Balmazújvárosi Általános Iskola
Balmazújváros
Színözön 5
Hunyadi Mátyás Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvû Általános Iskola
Törökszentmiklós
Szirti sasok 4
Jászapáti Általános és Alapfokú Mûvészeti Iskola Petõfi Sándor úti telephelye
Jászapáti
Szitubakó 2
"Szivárvány csoport" 6
Hosszúpályi Irinyi József Általános Iskola
Hosszúpályi
SzivárványON 3
Kodolányi János Német Nemzetiségi Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola Zengõvárkonyi Német Nemzetiségi Tagiskolája
Zengõvárkony
Szivárványsárkányok 8
Felsõtárkányi Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Felsõtárkány
Szmájli 3
Kispesti Puskás Ferenc Általános Iskola
Budapest XIX. kerület
SZÓBetyÁR 5
Homoki Általános Iskola
Tiszaföldvár
Szörny Rt-Denevérek 4
Szent József Kertvárosi Katolikus Általános Iskola Telephelye
Hódmezõvásárhely
Szóvámpírok 6
Életfa Általános és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Keszthely
Szövegelők 2
Kõbányai Kertvárosi Általános Iskola
Budapest X. kerület
Szövegelő Szamurájok 4
Gádor Általános Iskola
Budapest XXII. kerület
Szöveg-ért 5
Református Általános Iskola Balatonfüred
Balatonfüred
szövegértésértők 5
Esztergomi Babits Mihály Általános Iskola
Esztergom
SZPINEREK 2
Öttevényi Általános Iskola
Öttevény
Sztár 4 4
Úri Szent Imre Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Úri
Szuper 4 4
Laky Ilonka Általános Iskola
Ecser
Szuper 4-es 5
Újpesti Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium
Budapest IV. kerület
Szuper 4-es 2
Zirci Reguly Antal Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola "F" épület
Zirc
Szuper 4-es 4
Dunakeszi Kõrösi Csoma Sándor Általános Iskola
Dunakeszi
Szuper 4-es! 5
Esterházy Móric Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola
Csákvár
Szuper4es 3
Vincze Imre Református Általános Iskola
Kocs
Szuper állatok 4
Kiskunhalasi Felsõvárosi Általános Iskola
Kiskunhalas
SzuperB 6
Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola Kazinczy Ferenc Tagintézménye
Tapolca
Szuper baglyok 4
Szuperbocik 3
Fekete István - Vörösmarty Mihály Általános Iskola, Gimnázium József Attila utcai Telephelye
Ajka
Szuper brigád 5
Dunakeszi Szent István Általános Iskola Repülõtéri úti telephelye
Dunakeszi
Szuper csajok 4
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola
Isaszeg
Szuper Csajok 5
Mindszenty József Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium
Zalaegerszeg
Szuper Csajok 3
Gyóni Géza Általános Iskola
Dabas
Szuper Csapat 3
Szupercsapat 8
Dancs Lajos Ének-zenei Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Nagyecsed
Szuper-Csapat 5
Diószegi Lajos Általános Iskola
Hajdúszovát
Szupercsapat 4
Kaposvári Kodály Zoltán Központi Általános Iskola Benedek Elek Tagiskolája
Kaposvár
Szuper csapat 2
Algyõi Fehér Ignác Általános Iskola
Algyõ
Szuperek 2
Székesfehérvári Táncsics Mihály Általános Iskola Jenõi Tagiskolája
Jenõ
Szuper Fiúk 3
Gyóni Géza Általános Iskola
Dabas
Szuperhősök 2
Bencés Apátság Illyés Gyula Általános és Alapfokú Mûvészeti Iskolája
Tihany
Szuper Kalandorok 4
Körmendi Kölcsey Utcai Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Körmend
Szuper Kecskék 3
Hunyadi Mátyás Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvû Általános Iskola
Törökszentmiklós
Alkonyat-csajok 4
Simándy József Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Kistarcsa
Szuper menők 3
Mosonszolnoki Általános Iskola
Mosonszolnok
Szupermenők 2
Üllõi Árpád Fejedelem Általános Iskola
Üllõ
Szuper-néééégyes 2
Gyöngyössolymosi Nagy Gyula Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Gyöngyössolymos
Szuper négyes 3
Balatonszentgyörgyi Dobó István Általános Iskola
Balatonszentgyörgy
Szuper Négyes 5
Gyõri Tulipános Általános Iskola
Gyõr
Szupernégyes 4
Szuper Négyes 5
Budapest XVI. Kerületi Kölcsey Ferenc Általános Iskola Hõsök tere 4-5. Telephelye
Budapest XVI. kerület
Szupernégyes 3
Szombathelyi Reguly Antal Nyelvoktató Nemzetiségi Általános Iskola
Szombathely
Szuper Négyes 5
Tófeji Kincskeresõ Általános Iskola
Tófej
Szuper négyes 5
Corvin Mátyás Alapiskola
Alistál
Szuper Négyes 3
Kispesti Erkel Ferenc Általános Iskola
Budapest XIX. kerület
Szupernégyes 2
Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Mûvészeti Iskola Döbröközi Általános Iskolája
Döbrököz
Szupernégyes 8
Szeremle-Dunafalva Általános Iskola
Szeremle
Szupernégyes 3
Veszprémi Rózsa Úti Általános Iskola
Veszprém
Szupernégyes 3
Szent Pál Marista Általános Iskola
Karcag
Szuper négyes 6
Sárbogárdi Mészöly Géza Általános Iskola
Sárbogárd
Szuper négyes 4
Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola
Kecskemét
Szuper négyes 2
Algyõi Fehér Ignác Általános Iskola
Algyõ
Szuper Okos Ninja medvék 3
Szuperolvasók 2
Zirci Reguly Antal Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola "F" épület
Zirc
Szuper Olvasók 4
Olcsai-Kiss Zoltán Általános Iskola
Körmend
Szuper Párduc 3
szupersrácok 3
Dunaújvárosi Petõfi Sándor Általános Iskola
Dunaújváros
Szupersrácok 3
Kunráth Sándor Általános és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Jászszentandrás
Szuper zoknik 5
Váci Petõfi Sándor Általános Iskola
Vác
Szuper Zoknik akcióban 5
Fábiánsebestyéni Arany János Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Fábiánsebestyén
Szzuper négyes 4
Szilvási Általános Iskola
Komló