Rágcsálók 4
Bajai Eötvös József Általános Iskola
Baja
Nagyeszűek 2
Budapest II. Kerületi Szabó Lõrinc Kéttannyelvû Általános Iskola és Gimnázium Fenyves utca 1. Telephelye
Budapest II. kerület
Rakovszky Négyes 6
Rakovszky Sámuel Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Gávavencsellõ
Ravaszdik 7
Alsónémedi Széchenyi István Általános Iskola
Alsónémedi
Ravasz Rókák 6
Vak Bottyán Általános Iskola és Gimnázium Vörösmarty Mihály Általános Iskolája
Pincehely
Ravasz rókák 6
Szügyi Madách Imre Általános Iskola
Szügy
Ravasz rókák 4
Rózsahegyi Kálmán Általános Iskola és Kollégium
Gyomaendrõd
Ravasz rókák 5
Mályi Móra Ferenc Általános Iskola
Mályi
Ravasz rókák 3
Szegedi Tudományegyetem Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola
Szeged
Reading Girls 6
Szegei Tudományegyetem Juhász Gyula Gyakorló Általános és Alapfokú Mûvészeti Iskolája, Napközi Otthonos Óvodája
Szeged
Reál 4-es Ronaldo 3
Kvassay Jenõ Általános Iskola
Õrbottyán
Real Steels-Vasököl 5
Szilvásváradi Jókai Mór Általános Iskola
Szilvásvárad
Rééémes csapat 4
Bulgárföldi Általános Iskola
Miskolc
Rejtélyek csapata 4
Siófoki Beszédes József Általános Iskola
Siófok
Rejtélyesek 4
Barcsi Általános Iskola Arany János Tagiskolája
Barcs
Rejtélyes kalandorok 7
Nagykõrösi Kossuth Lajos Általános Iskola
Nagykõrös
Rejtélyes kisértetek 2
Ábrányi Emil Általános Iskola
Nyírábrány
Rejtélyes Négyes 3
Ábrányi Emil Általános Iskola
Nyírábrány
Rejtélyes Négyes 4
Csány-Szendrey Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Keszthely
Rejtélyes négyes 3
Pécsi Illyés Gyula Általános Iskola
Pécs
Rejtélyes Négyes 3
Karolina Katolikus Általános Iskola Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Vác
Rejtélyes olvasók 6
Celldömölki Városi Általános Iskola
Celldömölk
Rejtélyfejtők 3
Fábiánsebestyéni Arany János Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Fábiánsebestyén
Rejtélyfejtők 4
Gyöngyösi Kálváriaparti Sport- és Általános Iskola
Gyöngyös
Rejtélykutatók 2
Kõbányai Kertvárosi Általános Iskola
Budapest X. kerület
Rejtély Rt 6
Gárdonyi Zoltán Református Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Biharkeresztes
Rejtély RT 5
Mezõkövesdi Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola Szent Imre Tagiskolája
Mezõkövesd
Rejtvényfejtők 2 5
GRASSALKOVICH ANTAL NÉMET NEMZETISÉGI ÉS KÉTNYELVÛ ÁLTALÁNOS ISKOLA
Vecsés
Rejtvényfejtő kalandorok 4
Csány-Szendrey Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Keszthely
Rémecskék 2
Kossuth Lajos Evangélikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Pedagógiai Szakgimnázium
Miskolc
RemekElek 2
Gyöngyössolymosi Nagy Gyula Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola Szabadság úti Telephelye
Gyöngyössolymos
Reményikes Csontvázak 2
Reményik Sándor Református Általános Iskola, Alapfokú Mûvészeti Iskola és Óvoda
Lovasberény
Rémes 4-es 4
Hársfadombi Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola
Mány
Rémes Agymenők 4
Lajosmizsei Fekete István Sportiskolai Általános Iskola Felsõlajosi Tagintézménye
Felsõlajos
Rémes Csajok 3
Rémes csajok 4
Rémes csajok 4
Mezõtúri II. Rákóczi Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvû Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Mezõtúr
Rémes csajszik 4
Dánszentmiklósi Ady Endre Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Dánszentmiklós
Rémes, de nem téves 5
Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium
Pécs
Rémes hambik 4
Mezõtúri II. Rákóczi Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvû Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Mezõtúr
Könyvmolyok 4
Bercsényi Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda Petõfi Sándor úti Telephelye
Törökszentmiklós
Rémes Kalandorok 3
Imre Sándor Általános Iskola
Szentlõrinckáta
Rémes Kalandorok 4
Bocskaikerti Németh László Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Bocskaikert
Rémes Krémes 4
Kazinczy Ferenc Baptista Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Nyírbogdány
Rémes négyes 4
Tiszadobi Széchenyi István Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Tiszadob
Rémes négyes 3
Györkönyi Általános Iskola
Györköny
Rémes négyes 4
Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Békés
Rémes négyes 2
Látrányi Fekete István Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Látrány
Rémes Négyes 4
Szent Antal Katolikus Általános Iskola és Óvoda
Tiszasziget
Rémes négyes 4
Csornai Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Csorna
Rémes négyes 4
Kavulák János Általános Iskola
Berzence
Rémes Négyes 8
Mezõkövesdi Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola Szent Imre Tagiskolája
Mezõkövesd
Rémes négyes 4
Mezõtúri II. Rákóczi Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvû Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Mezõtúr
Rémes Négyes 7
Szlovák Általános Iskola, Óvoda és Kollégium
Szarvas
Rémes polip 2
Ráckevei Árpád Fejedelem Általános Iskola
Ráckeve
Rémes rapperek 4
Jászapáti Általános és Alapfokú Mûvészeti Iskola Petõfi Sándor úti telephelye
Jászapáti
Rémjók 3
Mosonszolnoki Általános Iskola
Mosonszolnok
Rémokosok 3
Diószegi Lajos Általános Iskola
Hajdúszovát
Rém rendes csapat 6
Gyomaendrõdi Kis Bálint Általános Iskola
Gyomaendrõd
Rémségek 4
Nyírmeggyesi Arany János Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Nyírmeggyes
Rímes Négyes 7
Gönczy Pál Sport és Két Tanítási Nyelvû Általános Iskola
Hajdúszoboszló
Riska pónik 5
Körmendi Kölcsey Utcai Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Körmend
Robinsonisták 8
Reményik Sándor Református Általános Iskola, Alapfokú Mûvészeti Iskola és Óvoda Kazay Endre Német Nemzetiségi Általános Iskolája és Alapfokú Mûvészeti Iskolája
Vértesacsa
Rock csillagok 4
Budapest IX. Kerületi Kosztolányi Dezsõ Általános Iskola
Budapest IX. kerület
Rohamkutyák 3
Váci Radnóti Miklós Általános Iskola
Vác
Rohanó rejtély 2
Budapest XVI. Kerületi Kölcsey Ferenc Általános Iskola
Budapest XVI. kerület
Rókák 3
Siófoki Vak Bottyán János Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Siófok
Rókák 7
Hódmezõvásárhelyi Szent István Általános Iskola
Hódmezõvásárhely
Rókák 2
KT Bem József Általános Iskola Boróka Általános Iskolája
Bócsa
R.O.M. 8
Egyházasrádóci Kossuth Lajos Általános Iskola
Egyházasrádóc
Rombolók 4
Reményik Sándor Református Általános Iskola, Alapfokú Mûvészeti Iskola és Óvoda Kazay Endre Német Nemzetiségi Általános Iskolája és Alapfokú Mûvészeti Iskolája
Vértesacsa
Rózsaszín Betűk 4
Barcsi Deák Ferenc Általános Iskola
Barcs
Rózsaszínpárduc 3
Simándy József Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Kistarcsa
Rózsaszín Unikornisok 8
Tiszaföldvári Kossuth Lajos Általános Iskola
Tiszaföldvár
Rühes disznók 6
Hesz Mihály Általános Iskola
Nógrád