Pajzs 8
Diószegi Lajos Általános Iskola
Hajdúszovát
Pálcika emberek 3
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium Alsó tagozata
Békés
Pingvinek 4
Szobi Fekete István Általános Iskola Szokolyi Alajos Általános Tagiskolája
Bernecebaráti
Pandák 6
Székesfehérvári Bory Jenõ Általános Iskola
Székesfehérvár
Pandák 5
Felsõcsatári Nyelvoktató Nemzetiségi Általános Iskola
Felsõcsatár
#pandák 5
Kárpáti János Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Gyenesdiás
Pandák 6
Mosonmagyaróvári Móra Ferenc Általános Iskola
Mosonmagyaróvár
Pandák 5
Arany János Református Általános Iskola és Óvoda
Nagykõrös
Pandamacik 4
Kerekegyházi Móra Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Kerekegyháza
Papírkák 5
Dunakeszi Szent István Általános Iskola Repülõtéri úti telephelye
Dunakeszi
Papkin csapat 5
Szügyi Madách Imre Általános Iskola
Szügy
Paprikás Könyvmolyok 6
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola
Biatorbágy
Paprikáskrumplik 8
Törökkoppányi Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Törökkoppány
Pàrducok 2
Pilisjászfalui Dózsa György Általános Iskola
Pilisjászfalu
Párducok 3
Tessedik Sámuel Általános Iskola
Albertirsa
Párducok 8
Farkaslyuki Általános Iskola
Farkaslyuk
Párducok 6
Hesz Mihály Általános Iskola
Nógrád
Paris Dream 7
Törökkoppányi Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Törökkoppány
Párizsba vágyó könyvkutatók 5
Nyirádi Erzsébet Királyné Általános Iskola
Nyirád
Párizsba vágyó könyvkutatók 5
Nyirádi Erzsébet Királyné Általános Iskola
Nyirád
Párizsi csajok 4
Ibolya Utcai Általános Iskola
Debrecen
Párizsi csillagok 5
Dunakeszi Szent István Általános Iskola Repülõtéri úti telephelye
Dunakeszi
Párizsi egerek 6
Lorántffy Zsuzsanna Református Általános Iskola
Tiszakeszi
Párizsi Fehér Tigrisek 4
Színes Iskola - Személyközpontú Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium
Tata
Párizsi kalandorok 5
Balmazújvárosi Általános Iskola Bocskai István Tagintézménye
Balmazújváros
Párizsi lányok 5
Mosonmagyaróvári Móra Ferenc Általános Iskola
Mosonmagyaróvár
Párizsi lányok 4
Budapest III. Kerületi Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola
Budapest III. kerület
Párizsi Mumusok 4
Párizsi Mumusok 4
Párizsi Mumusok 4
Párizsi Mumusok 4
Gádor Általános Iskola
Budapest XXII. kerület
Párizsi Mumusok 4
Turai Hevesy György Általános Iskola Tabán úti Telephelye
Tura
Párizsi profik 5
Szent István Király Római Katolikus Általános Iskola
Ajka
Párizsi rókák 7
Monori Jászai Mari Általános Iskola
Monor
Párizsi turisták 7
Hétvezér Általános Iskola
Székesfehérvár
Párizsi utazók 4
Szent János Katolikus Általános Iskola
Dabas
Party time 4
Barcsi Deák Ferenc Általános Iskola
Barcs
Pasik 4
Üllõi Árpád Fejedelem Általános Iskola
Üllõ
Patkós Marcell 6
Mezõtúri II. Rákóczi Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvû Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Mezõtúr
#PAVILIVI Csillámpónik# 4
Celldömölki Városi Általános Iskola
Celldömölk
PengeÉsz 6
Medgyessy Ferenc Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Ferenc Medgyessy Deutsche Nationalitätengrundschule
Budapest III. kerület
Pepa Pigs 6
Izbégi Általános Iskola
Szentendre
Perecet szeretett remek egyedek 4
KOMÁROM-ESZTERGOM MEGYEI GYERMEKVÉDELMI KÖZPONT, TERÜLETI GYERMEKVÉDELMI SZAKSZOLGÁLAT ÉS ÁLTALÁNOS ISKOLA
Oroszlány
Perfect Kings 5
Szent Mihály Görögkatolikus Óvoda és Általános Iskola
Nyíradony
Perfect Princess 5
Szent Mihály Görögkatolikus Óvoda és Általános Iskola
Nyíradony
Pet team 5
Szent József Kertvárosi Katolikus Általános Iskola Telephelye
Hódmezõvásárhely
Pihés Pitypangok 4
Kispesti Eötvös József Általános Iskola
Budapest XIX. kerület
Pikacuk 5
GRASSALKOVICH ANTAL NÉMET NEMZETISÉGI ÉS KÉTNYELVÛ ÁLTALÁNOS ISKOLA
Vecsés
Pillecukrok 4
Rákospalotai Meixner Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Budapest XV. kerület
Pingvinek 4
Ráckevei Árpád Fejedelem Általános Iskola
Ráckeve
#PINGVINEK 6
Reményik Sándor Evangélikus Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Szombathely
Pingvin team 4
Csongrád és Térsége Általános Iskola Piroskavárosi Általános Iskolája
Csongrád
Pingwinek 5
Szobi Fekete István Általános Iskola Vámosmikolai Általános Tagiskolája
Vámosmikola
Pink unikornisok 3
Hartai Ráday Pál Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Harta
Pitypangok 7
Szügyi Madách Imre Általános Iskola
Szügy
Planktonnégyes 4
Berhidai II. Rákóczi Ferenc Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola
Berhida
POBAORHI 7
Törökkoppányi Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Törökkoppány
Polányi Felderítők 3
Noszlopi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Magyarpolányi Kerek Nap Tagintézménye
Magyarpolány
Polányi Kalalndor Lányok 3
Noszlopi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Magyarpolányi Kerek Nap Tagintézménye
Magyarpolány
polipox 4
Balatonfûzfõi Irinyi János Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Balatonfûzfõ
Pompás Paripák 4
Magyar Tanítási nyelvû Corvin Mátyás Alpiskola
Gúta
Pónipajti 6
Szent György Görög Katolikus Óvoda és Általános Iskola
Kisvárda
porOLTÓK 5
Szent István Király Római Katolikus Általános Iskola
Ajka
POWA csapat 4
Gyõri Arany János Angol-Német Két Tanítási Nyelvû Általános Iskola
Gyõr
Powillák 6
Székesfehérvári Bory Jenõ Általános Iskola
Székesfehérvár
POWYLLÁK 6
Lébényi Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Lébény
Pretty Girls Team 5
Kardos László Általános Iskola
Vasvár
Princess 3
Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Békés
professional 4
Budapest XIII. Kerületi Ének-zenei és Testnevelési Általános Iskola
Budapest XIII. kerület
Pro Gyerekek 4
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola
Budapest XIV. kerület
Puma HD 3
Budapest VII. Kerületi Baross Gábor Általános Iskola
Budapest VII. kerület
Pumpumkák 4
KT Bem József Általános Iskola Herpai Vilmos Általános Iskolája
Fülöpszállás
Puppydogs 4
Székesfehérvári Táncsics Mihály Általános Iskola Jenõi Tagiskolája
Jenõ
Puskák 4
PvP Narancs Team 7
Szobi Fekete István Általános Iskola Vámosmikolai Általános Tagiskolája
Vámosmikola