öccázas 7
Szabó István Általános Iskola
Cserszegtomaj
Occcó Panda 8
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola Fõ úti Telephely
Dunaharaszti
Okos Almácskák 5
Kárpáti János Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Gyenesdiás
Okos baglyok 3
Baptista Szeretetszolgálat EJSZ Kölcsey Ferenc Általános Iskolája
Törökszentmiklós
Okos baglyok 6
Baptista Szeretetszolgálat EJSZ Kölcsey Ferenc Általános Iskolája
Törökszentmiklós
Okos Baglyok 3
Székesfehérvári Németh László Általános Iskola
Székesfehérvár
Okos baglyok 2
Budapest XVI. Kerületi Kölcsey Ferenc Általános Iskola
Budapest XVI. kerület
Okos baglyok 3
Turai Hevesy György Általános Iskola Tabán úti Telephelye
Tura
Okos Baglyok 3
Turai Hevesy György Általános Iskola Tabán úti Telephelye
Tura
Okos Bocsok 3
Barcsi Deák Ferenc Általános Iskola
Barcs
Okos Csillámlámák 5
Kárpáti János Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Gyenesdiás
Okos Forrás 3
Okoskák 2
Kõbányai Kertvárosi Általános Iskola
Budapest X. kerület
Okoskák 4
Kiskunhalasi Kertvárosi Általános Iskola
Kiskunhalas
Okoskák 4
Salgótarjáni Általános Iskola Kodály Zoltán Tagiskolája
Salgótarján
OKOSKÁK 2
Szent József Kertvárosi Katolikus Általános Iskola Telephelye
Hódmezõvásárhely
Okoskák 3
Gorsium Általános Iskola
Tác
Okoskák 3
Okoskák 6
Ecsédi Richter Gedeon Általános Iskola
Ecséd
Okos kockák 5
Batthyány Lajos Általános Iskola
Szabadbattyán
Okos Mókuskák 4
Hársfadombi Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola
Mány
Okos négyes 3
Petõfi Sándor Baptista Általános Iskola
Petõfibánya
Okos palánták 3
Perkátai Hunyadi Mátyás Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Perkáta
Okostojások 6
Petõfi Sándor Baptista Általános Iskola
Petõfibánya
Okos Tojglik 5
Somogyi József Általános Iskola
Ásványráró
OlvaSas 3
Budapest II. Kerületi Szabó Lõrinc Kéttannyelvû Általános Iskola és Gimnázium Fenyves utca 1. Telephelye
Budapest II. kerület
Olvaslányok 3
Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Békés
Olvasóapók 3
Kisszállási Sallai István Általános Iskola
Kisszállás
Olvasóbaglyok 3
Német Nemzetiségi Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Pilisszentiván
Olvasóbajnokok 2
Tarjáni Német Nemzetiségi Általános Iskola
Tarján
Olvasó Cápák 4
Olcsai-Kiss Zoltán Általános Iskola
Körmend
olvasó csillagok 3
Szolnoki Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola és Néptánc Alapfokú Mûvészeti Iskola
Szolnok
Olvasódetektívek 2
Zirci Reguly Antal Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola "F" épület
Zirc
Olvasászok 4
Budapest III. Kerületi Bárczi Géza Általános Iskola
Budapest III. kerület
OLVASÓK 3
Bánhidai Jókai Mór Általános Iskola
Tatabánya
Olvasókák 4
Gádor Általános Iskola
Budapest XXII. kerület
Olvasókák 2
Nyírmeggyesi Arany János Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Nyírmeggyes
Olvasó kalózok 4
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola
Eger
Olvasó királyok 4
Budapest XIII. Kerületi Ének-zenei és Testnevelési Általános Iskola
Budapest XIII. kerület
Olvasokk 5
Cecei Általános Iskola
Cece
Meselények 4
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola
Biatorbágy
Olvasókuckó 4
Sári Gusztáv Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Raffay Lajos Tagiskolája
Báránd
Olvasókukacok 3
Német Nemzetiségi Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Pilisszentiván
Olvasó Legendák 4
Olcsai-Kiss Zoltán Általános Iskola
Körmend
Zacskó Tacskók 4
Tessedik Sámuel Általános Iskola Táncsics utcai telephelye
Albertirsa
OlvaSólymok 3
Budapest II. Kerületi Szabó Lõrinc Kéttannyelvû Általános Iskola és Gimnázium Fenyves utca 1. Telephelye
Budapest II. kerület
Olvasólymok 3
Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Békés
Olvasó macik 3
Szolnoki Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola és Néptánc Alapfokú Mûvészeti Iskola
Szolnok
Olvasómanók 5
Cecei Általános Iskola Alapi Tagiskolája
Alap
olvasómanók 3
Remetekertvárosi Általános Iskola
Budapest II. kerület
Olvasómesterek 4
Olcsai-Kiss Zoltán Általános Iskola
Körmend
Olvasó Minionok 4
Kiskunlacháza-Áporka Általános Iskola és Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény Gárdonyi utcai Telephelye
Kiskunlacháza
Olvasó Nyuszik 4
Mosonszolnoki Általános Iskola
Mosonszolnok
Olvasópalánták 4
Tüskevári Általános Iskola
Tüskevár
Olvasópalánták 6
Gyöngyösi Egressy Béni Két Tanítási Nyelvû Általános Iskola
Gyöngyös
Olvasó Rémek 4
Mezõtúri II. Rákóczi Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvû Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Mezõtúr
Olvasó Sünik 3
Turai Hevesy György Általános Iskola Tabán úti Telephelye
Tura
Olvasózsenik 3
ORCZY-SOKK 4
Szegedi Orczy István Általános Iskola
Szeged
Ördögi csajok 7
Monori Jászai Mari Általános Iskola
Monor
Öreglaki Agyas Olvasók 5
Öreglaki Általános Iskola
Öreglak
Öreglaki Ászok 5
Öreglaki Általános Iskola
Öreglak
Öreg rókák 6
Üllõi Árpád Fejedelem Általános Iskola
Üllõ
Oreós Tengelicek 5
Diószegi Kis István Református Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Berettyóújfalu
Oreo-völgy 6
Vokányi Általános Iskola
Vokány
Orion 3
Budapest XVI. Kerületi Arany János Általános Iskola
Budapest XVI. kerület
Ősi Kecskék 3
Ötletes nyomozók 4
Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola
Kecskemét
Ötösfogat 3
Kvassay Jenõ Általános Iskola
Õrbottyán
Ötről Hatra 5
Kertvárosi Általános Iskola
Tatabánya
Ozorai Kalandorok 4
Ozorai Illyés Gyula Általános Iskola
Ozora