Nagyágyúk 2
Bencés Apátság Illyés Gyula Általános és Alapfokú Mûvészeti Iskolája
Tihany
Nagyfiúk 4
Munkácsy Mihály Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola
Pápa
Nagy macskák 4
Simándy József Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Kistarcsa
nagy mázlisták 3
Bácskai Általános Iskola
Bácsbokod
Nagymenő Agymenők 3
Homoki Általános Iskola
Tiszaföldvár
Nagymenők 5
Nyírturai Móra Ferenc Általános Iskola
Nyírtura
(N)AGYMENŐK 7
Kõbányai Kertvárosi Általános Iskola
Budapest X. kerület
Nagymenők 5
Nagyrécsei Körzeti Általános Iskola
Nagyrécse
Nagymenők 8
Öreglaki Általános Iskola
Öreglak
Nagymenő Rémrettentő 4
Szent Antal Katolikus Általános Iskola és Óvoda
Tiszasziget
Nagyokosok 3
Pilisjászfalui Dózsa György Általános Iskola
Pilisjászfalu
Nagyothalló könyvmolyok 5
Székesfehérvári Bory Jenõ Általános Iskola
Székesfehérvár
Nagytarcsai Kerekasztal Lovagjai 2
Nagytarcsai Blaskovits Oszkár Általános Iskola
Nagytarcsa
NagyvárosiUtódok 7
Celldömölki Városi Általános Iskola
Celldömölk
Napfény Lányok 6
Izbégi Általános Iskola
Szentendre
Napoleon Fiai 6
Kertvárosi Általános Iskola
Tatabánya
Napraforgók 2
Budapest II. Kerületi Szabó Lõrinc Kéttannyelvû Általános Iskola és Gimnázium Fenyves utca 1. Telephelye
Budapest II. kerület
Napraforgó Madamok 7
Kunhegyesi Református Általános Iskola és Óvoda
Kunhegyes
Négy aranyalma 4
Rózsaszentmártoni Móra Ferenc Általános Iskola
Rózsaszentmárton
négy B az 5.a-ból 5
Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola
Herend
Negyedikes geryllák 4
Öttevényi Általános Iskola
Öttevény
Négyesfogat 3
Csopaki Református Általános Iskola
Csopak
Négyes lurkók 4
Tápi József Attila Általános Iskola
Táp
Négyes menők 3
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium Alsó tagozata
Békés
Négyes nyertes 4
Kiskunhalasi Felsõvárosi Általános Iskola
Kiskunhalas
Négyes-rétes 2
Gyöngyössolymosi Nagy Gyula Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Gyöngyössolymos
Négyes Ügynökök 6
Rakovszky Sámuel Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Gávavencsellõ
Négyet egycsapásra 5
Sombereki Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola Dunaszekcsõi Tagiskolája
Dunaszekcsõ
Négy kalandor 6
Székesfehérvári Széna Téri Általános Iskola
Székesfehérvár
Négykalandos Kalandor 4
Dunakeszi Fazekas Mihály Német Nyelvoktató Nemzetiségi Általános Iskola
Dunakeszi
Négy Király 4
Hársfadombi Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola
Mány
Négy Kis Könyvmoly 5
Vaszary János Általános Iskola
Tata
NÉGYLOVAS 5
Újpesti Homoktövis Általános Iskola
Budapest IV. kerület
Négy muskétás 4
Hesz Mihály Általános Iskola
Nógrád
Négyszarvú 5
Budapest XXI. Kerületi Kölcsey Ferenc Általános Iskola
Budapest XXI. kerület
Négy tudós 3
Petõfi Sándor Baptista Általános Iskola
Petõfibánya
4 kiskutya 4
Erdõkertesi Neumann János Általános Iskola
Erdõkertes
Névtelenek 6
Abasári Aba Sámuel Általános Iskola
Abasár
New Wave 4
Budapest III. Kerületi Bárczi Géza Általános Iskola
Budapest III. kerület
Next Level 5
Vámosgyörki Visontai Kovách László Katolikus Általános Iskola
Vámosgyörk
Ninja Cats 4
Hauser Lajos Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola
Úrkút
NoBoJóTa Törzs 7
Faddi Gárdonyi Géza Általános Iskola
Fadd
NoKedli 5
Martfûi József Attila Általános Iskola
Martfû
NO-NO-SÁ-BE 4
Nyírgelsei Kölcsey Ferenc Általános Iskola
Nyírgelse
Nutella és Paris 6
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola
Biatorbágy
#nutellásgombócok 7
Hódmezõvásárhelyi Varga Tamás Általános Iskola
Hódmezõvásárhely
Nutellás Gombócok 5
Szári Romhányi György Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola
Szár
Nyan cat 3
Budapest VII. Kerületi Baross Gábor Általános Iskola
Budapest VII. kerület
Nyáry Kalandorok 6
Nyáregyházi Nyáry Pál Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Nyáregyháza
Nyerő 4-S 4
Zichy János Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Soponya
NYERŐ CICÁK 3
Pannonhalmi Béla Baptista Általános Iskola
Budapest X. kerület
Nyerő csajok 6
Szurdokpüspöki Általános Iskola
Szurdokpüspöki
Nyerő csajok 6
Üllõi Árpád Fejedelem Általános Iskola
Üllõ
Nyerő erő 4
Nyírmeggyesi Arany János Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Nyírmeggyes
Nyerő Hármasss 3
Szentlõrinci Általános Iskola Bicsérdi Általános Iskola Tagintézménye
Bicsérd
Nyerő Lányok 4
Jászapáti Általános és Alapfokú Mûvészeti Iskola Petõfi Sándor úti telephelye
Jászapáti
Nyerő Négyes 7
Adácsi Szent Jakab Katolikus Általános Iskola és Sportiskola
Adács
Nyerő négyes 3
Szegedi Tudományegyetem Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola
Szeged
Nyerő négyes 5
Siklósi Táncsics Mihály Gimnázium, Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola , Batthyány Kázmér Általános Iskolája
Siklós
Nyerő négyes 7
Mezõszilasi Németh László Általános Iskola
Mezõszilas
Nyerőverők 4
Budapest XIII. Kerületi Tomori Pál Általános Iskola
Budapest XIII. kerület
Nyertesek 8
Hódmezõvásárhelyi Szent István Általános Iskola
Hódmezõvásárhely
Nyertesek 5
Hódmezõvásárhelyi Varga Tamás Általános Iskola
Hódmezõvásárhely
Nyomolvasók 6
Szent György Görög Katolikus Óvoda és Általános Iskola
Kisvárda
Nyomozók 5
Dunaszegi Körzeti Általános Iskola
Dunaszeg
Nyomozó RT 3
Palotási Általános Iskola
Palotás