Macaronok 5
Szent József Kertvárosi Katolikus Általános Iskola Telephelye
Hódmezõvásárhely
Mackó 3
Tiszapüspöki Általános Iskola
Tiszapüspöki
Mackó nyúzó kócos törpék 4
KOMÁROM-ESZTERGOM MEGYEI GYERMEKVÉDELMI KÖZPONT, TERÜLETI GYERMEKVÉDELMI SZAKSZOLGÁLAT ÉS ÁLTALÁNOS ISKOLA
Oroszlány
Macska Kémek 4
Bocskaikerti Németh László Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Bocskaikert
Macskapancsa 4
Bét Menachem Héber-Magyar Két Tannyelvû Általános Iskola, Óvoda, Bölcsõde
Budapest VII. kerület
MADMOISELLE 5
Újpesti Homoktövis Általános Iskola
Budapest IV. kerület
Magoncok 2
Tabán Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Szeged
Mágusok 4
Német Nemzetiségi Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Pilisszentiván
Magyar gyerekek 5
Hunyadi Mátyás Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvû Általános Iskola
Törökszentmiklós
Magyar Négyes 2.0 3
Kispesti Eötvös József Általános Iskola
Budapest XIX. kerület
Magyaros kvartett 7
Reményik Sándor Református Általános Iskola, Alapfokú Mûvészeti Iskola és Óvoda Kazay Endre Német Nemzetiségi Általános Iskolája és Alapfokú Mûvészeti Iskolája
Vértesacsa
Majmok a ketrecben 5
Fábiánsebestyéni Arany János Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Fábiánsebestyén
Makkos Mókusok 4
Hódmezõvásárhelyi Szent István Általános Iskola Szent István tér 3. szám alatti Telephelye
Hódmezõvásárhely
Malajzia 7
Szenczi Molnár Albert Református Általános Iskola
Budapest XVIII. kerület
Mályi Mágusok 5
Mályi Móra Ferenc Általános Iskola
Mályi
Mancsok 4
Baptista Szeretetszolgálat EJSZ Kölcsey Ferenc Általános Iskolája
Törökszentmiklós
Mannschaft + Kakajó 7
Somogyi József Általános Iskola
Ásványráró
Manroki 3
Bán Zsigmond Református Általános Iskola, Alapfokú Mûvészeti Iskola és Óvoda
Tiszafüred
Manyekok 4
Esztergomi József Attila Általános Iskola
Esztergom
MÁRKEREK 7
Szomódi Íriszkert Általános Iskola
Szomód
Márti néni Angyalai 5
Szent József Kertvárosi Katolikus Általános Iskola Telephelye
Hódmezõvásárhely
Martoni Okoskák 4
Martonvásári Beethoven Általános Iskola
Martonvásár
Masnik 2
Lesence Völgye Általános Iskola
Lesenceistvánd
McElek 5
Endresz György Általános Iskola
Felcsút
Megaagy 2
Rózsahegyi Kálmán Általános Iskola és Kollégium
Gyomaendrõd
Megállíthatatlanok 3
Györkönyi Általános Iskola
Györköny
Megkukultak 7
Majosházi Református Általános Iskola
Majosháza
Megoldlak 4
Újbudai Petõfi Sándor Általános Iskola
Budapest XI. kerület
"MÉGTITKOSABB" OLVASÓK 7
Nikosz Beloiannisz Általános Iskola és Óvoda
Beloiannisz
Megyehídi Betyárok 6
Zichy Antónia Általános Iskola
Ikervár
Mekegők 3
Hunyadi Mátyás Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvû Általános Iskola
Törökszentmiklós
Mekegők 3
Hunyadi Mátyás Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvû Általános Iskola
Törökszentmiklós
Mendei Kalandfalók 4
Mendei Géza Fejedelem Általános Iskola
Mende
Mendei Kalandorok 5
Mendei Géza Fejedelem Általános Iskola
Mende
Mendei Kalandos Nebulók 5
Mendei Géza Fejedelem Általános Iskola
Mende
Mennydörgés 2
Újpesti Szûcs Sándor Általános Iskola
Budapest IV. kerület
Mennydörgő csirkecombok 5
Szolnoki Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola és Néptánc Alapfokú Mûvészeti Iskola
Szolnok
Mennydörgő Wattacukor 6
Lorántffy Zsuzsanna Református Általános Iskola
Tiszakeszi
Menő Csajok 3
Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola
Újszász
Menő csajok 3
Hódmezõvásárhelyi Szent István Általános Iskola Szent István tér 3. szám alatti Telephelye
Hódmezõvásárhely
Menő csajok 4
Mezõhegyesi József Attila Általános Iskola, Kollégium és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Mezõhegyes
Menők 2
Sárberki Általános Iskola
Tatabánya
Menők 6
Diószegi Lajos Általános Iskola
Hajdúszovát
Menő Kecskék 6
Szigetcsépi Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Szigetcsép
MENŐ MANÓK 5
Jászsági Általános Iskola Bercsényi Miklós Általános Iskolai Tagintézménye
Jászberény
Menő Manók 4
Orczy Anna Általános Iskola Móra Ferenc Általános Iskola Tagintézménye
Fegyvernek
Menő Manók 5
Gárdonyi Zoltán Református Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Biharkeresztes
Menő Manók 4
Nagyrédei Szent Imre Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Nagyréde
menő manók 5
Mosonmagyaróvári Móra Ferenc Általános Iskola
Mosonmagyaróvár
Menőmanók 5
Litéri Református Általános Iskola
Litér
Menőmanók 3
Szent Pál Marista Általános Iskola
Karcag
Menőmanók 4
Dunakeszi Fazekas Mihály Német Nyelvoktató Nemzetiségi Általános Iskola
Dunakeszi
Menő Manók 5
Türjei Szent László Általános Iskola
Türje
Menő Manó Minionok 8
Szeremle-Dunafalva Általános Iskola
Szeremle
Menő négyes 4
Simándy József Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Kistarcsa
MENŐ NÉGYES 3
Budapest XVII. Kerületi Zrínyi Miklós Általános Iskola
Budapest XVII. kerület
Menő Nyerők 6
Zagyvarékasi Damjanich János Általános Iskola
Zagyvarékas
Merci Book-ú 7
Nagykõrösi Kossuth Lajos Általános Iskola
Nagykõrös
Mesehősök 4
Solymári Hunyadi Mátyás Német Nemzetiségi Általános Iskola, Alapfokú Mûvészeti Iskola
Solymár
Mesemanók 3
II. Rákóczi Ferenc Római Katolikus Óvoda és Általános Iskola
Csorna
Mesemorzsák 3
Maglódi Vermesy Péter Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Maglód
Mesternégyes 4
Kiskunhalasi Kertvárosi Általános Iskola
Kiskunhalas
Mester négyes 5
Szent Pál Marista Általános Iskola
Karcag
Mezőtúri Aranyászok 4
Mezõtúri II. Rákóczi Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvû Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Mezõtúr
Mickey egerei 5
Mezõkövesdi Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola Szent Imre Tagiskolája
Mezõkövesd
Mickey egerek 5
Vokányi Általános Iskola
Vokány
Mickey egerek 5
Pétervásárai Tamási Áron Általános Iskola
Pétervására
Miki Egér 5
Szajoli Kölcsey Ferenc Általános Iskola
Szajol
MIKIEGEREK 6
Lébényi Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Lébény
Mikolai lányok 7
Szobi Fekete István Általános Iskola Vámosmikolai Általános Tagiskolája
Vámosmikola
Milka 5
Budapest XVI. Kerületi Kölcsey Ferenc Általános Iskola Hõsök tere 4-5. Telephelye
Budapest XVI. kerület
Milka Unikornisok 6
Székesfehérvári Bory Jenõ Általános Iskola
Székesfehérvár
Mindenre képesek 2
Ráckevei Árpád Fejedelem Általános Iskola
Ráckeve
Kíváncsi könyvmolyok 4
Kecskeméti Vásárhelyi Pál Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Kecskemét
Mindentudók 3
Ráckevei Árpád Fejedelem Általános Iskola
Ráckeve
Miniegerek 8
Hódmezõvásárhelyi Szent István Általános Iskola
Hódmezõvásárhely
Mini egerek 5
Nagyrécsei Körzeti Általános Iskola
Nagyrécse
Mini egerek 6
Miniegerek 7
Köröstarcsai Arany Gusztáv Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Köröstarcsa
Mini egér és a 3 muskétás 6
Rózsaszentmártoni Móra Ferenc Általános Iskola
Rózsaszentmárton
MiniManók 3
Német Nemzetiségi Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Pilisszentiván
Minion Modellek 2
Szent István Király Római Katolikus Általános Iskola
Ajka
Minionok 5
Vokányi Általános Iskola
Vokány
Minions 3
Tápiószõlõs-Újszilvás Református Általános Iskola és Óvoda
Tápiószõlõs
Minions 6
Debreceni Fazekas Mihály Általános Iskola
Debrecen
Minnie egér csapata 6
Váchartyáni Apáczai Csere János Általános Iskola
Váchartyán
Minnie egerek 7
Celldömölki Városi Általános Iskola
Celldömölk
Minnie egerek 7
Mezõszilasi Németh László Általános Iskola
Mezõszilas
Minnie-k 6
Cecei Általános Iskola Alapi Tagiskolája
Alap
Minniek 6
Szigetcsépi Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Szigetcsép
Minnie mice 6
Mályi Móra Ferenc Általános Iskola
Mályi
Minnie Mouse 7
Egri Hunyadi Mátyás Általános Iskola
Eger
Minyonok 4
GRASSALKOVICH ANTAL NÉMET NEMZETISÉGI ÉS KÉTNYELVÛ ÁLTALÁNOS ISKOLA
Vecsés
Minyonok 4
Petritelepi Általános Iskola
Püspökladány
MINYONOK 4
KT Bem József Általános Iskola Boróka Általános Iskolája
Bócsa
Misi Mókus Csapat 3
Szalántai Általános Iskola
Szalánta
Misi mókusok 4
Rózsaszentmártoni Móra Ferenc Általános Iskola
Rózsaszentmárton
Mi szemüvegesek 7
Budapest XXI. Kerületi Karácsony Sándor Általános Iskola
Budapest XXI. kerület
MMDK 4
GRASSALKOVICH ANTAL NÉMET NEMZETISÉGI ÉS KÉTNYELVÛ ÁLTALÁNOS ISKOLA
Vecsés
MNDL 4
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola
Budapest XIV. kerület
Mocsh 7
Majosházi Református Általános Iskola
Majosháza
Mogyicsoki Team 5
Martfûi József Attila Általános Iskola
Martfû
MoháCSI(L)LÁMáK 7
Mohács Park Utcai Katolikus Általános Iskola és Óvoda
Mohács
Mókalandorok 6
Budapest XXI. Kerületi Kölcsey Ferenc Általános Iskola
Budapest XXI. kerület
Mókamesterek 4
Lenti Vörösmarty Mihály Általános Iskola
Lenti
Mókás Manók 3
Mosonszolnoki Általános Iskola
Mosonszolnok
MÓKUSOK 6
Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Mûvészeti Iskola Kaposszekcsõi Általános Iskolája
Kaposszekcsõ
Mókusok 3
Esztergomi Petõfi Sándor Általános Iskola
Esztergom
Molyoló Bakató 6
Somogyi József Általános Iskola
Ásványráró
Molyolók 4
Kerkai Jenõ Általános Iskola
Csesztreg
Motoros négyes 3
Bán Zsigmond Református Általános Iskola, Alapfokú Mûvészeti Iskola és Óvoda
Tiszafüred
Muffinok 4
Üllõi Árpád Fejedelem Általános Iskola
Üllõ
Murdergirls 6
Szajoli Kölcsey Ferenc Általános Iskola
Szajol
Muskétások 7
Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola Kazinczy Ferenc Tagintézménye
Tapolca
Mw 3
Hámori Waldorf Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Miskolc
Mysterious Four 8
Szent Mihály Görögkatolikus Óvoda és Általános Iskola
Nyíradony