Landor-kalandorok 5
Landorhegyi Sportiskolai Általános Iskola
Zalaegerszeg
Lángelmék 6
Szegõ Gábor Általános Iskola
Szolnok
lángelmék 6
Csurgói Eötvös József Általános Iskola Arany János Általános Iskolája
Somogyudvarhely
Lángelmék 6
Debreceni Fazekas Mihály Általános Iskola
Debrecen
Lángeszűek 3
Pilisjászfalui Dózsa György Általános Iskola
Pilisjászfalu
Languszták 5
Szent József Kertvárosi Katolikus Általános Iskola Telephelye
Hódmezõvásárhely
Lányok a királyok 4
Alsónémedi Széchenyi István Általános Iskola
Alsónémedi
Lányok csapata 3
Lányok kontra Disneyland 5
Törökkoppányi Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Törökkoppány
Lányok vára 3
Zalaegerszegi Ady Endre Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Zalaegerszeg
Laplovagok 3
Ecsédi Richter Gedeon Általános Iskola
Ecséd
Láthatatlan olvasók 4
Csongrád és Térsége Általános Iskola Piroskavárosi Általános Iskolája
Csongrád
Lecsó-Becsó 3
Simándy József Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Kistarcsa
Legendás 4-es 4
Dunakeszi Fazekas Mihály Német Nyelvoktató Nemzetiségi Általános Iskola
Dunakeszi
Legendás csapat 4
Fekete István - Vörösmarty Mihály Általános Iskola, Gimnázium József Attila utcai Telephelye
Ajka
Legendás Gyerekek 3
Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola
Tapolca
Legendás Kutyák 3
Legendások 6
GRASSALKOVICH ANTAL NÉMET NEMZETISÉGI ÉS KÉTNYELVÛ ÁLTALÁNOS ISKOLA
Vecsés
Légi banditák 7
Benyovszky Rudolf Magyar Tanítási Nyelvû Alapiskola
Lég
Legjobb 4-es 7
Zichy János Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Soponya
Legjobbak 7
Nyírgelsei Kölcsey Ferenc Általános Iskola
Nyírgelse
Legjobbak 3
Tiszapüspöki Általános Iskola
Tiszapüspöki
Legjobb csajok 6
Hunyadi Mátyás Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvû Általános Iskola
Törökszentmiklós
Legmenőbb Powák 4
KT Bem József Általános Iskola Herpai Vilmos Általános Iskolája
Fülöpszállás
Lego 4
GRASSALKOVICH ANTAL NÉMET NEMZETISÉGI ÉS KÉTNYELVÛ ÁLTALÁNOS ISKOLA
Vecsés
Legügyesebb 4
Simándy József Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Kistarcsa
Legyőzhetetlen csajok 3
Szolnoki Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola és Néptánc Alapfokú Mûvészeti Iskola
Szolnok
Legyőzhetetlenek 2
Budapest XVI. Kerületi Kölcsey Ferenc Általános Iskola
Budapest XVI. kerület
Legyőzhetetlenek 3
Tessedik Sámuel Általános Iskola
Albertirsa
Lekváros bukta 6
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola Fõ úti Telephely
Dunaharaszti
Lekváros Palacsinták 5
Nagykõrösi Kossuth Lajos Általános Iskola
Nagykõrös
Lelkes Kalandorok 4
Teskándi Csukás István Általános Iskola
Teskánd
Lelkes Lelkek 3
Budapest XVI. Kerületi Arany János Általános Iskola
Budapest XVI. kerület
LiteraTúrázók 6
Olcsai-Kiss Zoltán Általános Iskola
Körmend
Lovagló Csajok 3
Hunyadi Mátyás Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvû Általános Iskola
Törökszentmiklós
Lovagok 4
Szügyi Madách Imre Általános Iskola
Szügy
Lovak 2
Sárberki Általános Iskola
Tatabánya
Lovas csajok 4
Mecsekaljai Általános Iskola
Pécs
lufifejek 4
Gerjeni Református Általános Iskola és Óvoda
Gerjen
Lyukas zokni 6
Reménység Katolikus Általános Iskola
Budapest XIX. kerület
Lyukas Zoknik 5
Diószegi Kis István Református Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Berettyóújfalu