Kaktuszok 6
Magyarok Nagyasszonya Római Katolikus Általános Iskola
Albertirsa
kalamóna 3
Kossányi József Alapiskola és Óvoda
Szentpéter
KalandÁszok 6
Testnevelési Egyetem Gyakorló Sportiskolai Általános Iskola és Gimnázium
Budapest XII. kerület
Kalandboy-ok 5
Szentistváni István Király Általános Iskola
Szentistván
Kalandfalók 4
Sárvári Gárdonyi Géza Általános Iskola
Sárvár
Kalandgirl-ök 5
Szentistváni István Király Általános Iskola
Szentistván
Kalandkeresők 6
Újfehértói Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola Vasvári Pál Tagintézménye
Újfehértó
Kalandorkák 5
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
Dunaharaszti
Kalandorok 7
Szegõ Gábor Általános Iskola
Szolnok
kalandorok 5
Rábapatyi Arany János Általános Iskola
Rábapaty
KALANDOROK 4
Bácsalmási Körzeti Általános Iskola és Mûvészeti Iskolájának Bácsalmási Vörösmarty Mihály Általános Iskolája
Bácsalmás
Kalandorok 3
Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola
Újszász
Kalandorok 7
Mályi Móra Ferenc Általános Iskola
Mályi
Kalandorok 3
Budapest XVI. Kerületi Móra Ferenc Általános Iskola
Budapest XVI. kerület
Kalandorok 6
Batthyány Lajos Általános Iskola
Szabadbattyán
KALANDOROK 4
Bánhidai Jókai Mór Általános Iskola
Tatabánya
Kalandorok 3
Tiszaföldvári Kossuth Lajos Általános Iskola
Tiszaföldvár
Kalandorok 4
Zsigmond Király Általános Iskola
Pásztó
Kalandorok 4
Szolnoki Kõrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Szolnok
Kalandorok 8
Reményik Sándor Református Általános Iskola, Alapfokú Mûvészeti Iskola és Óvoda Kazay Endre Német Nemzetiségi Általános Iskolája és Alapfokú Mûvészeti Iskolája
Vértesacsa
KALANDOROK 3
II. Rákóczi Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvû Baptista Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Téglás
Kalandorok 4
Dorogi Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvû és Sportiskolai Általános Iskola Petõfi Sándor Tagiskolája
Dorog
Kalandorok 4
Gyõrvári Béri Balogh Ádám Általános Iskola
Gyõrvár
Kalandorok 5
Szentistváni István Király Általános Iskola
Szentistván
KALANDOROK 6
Lébényi Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Lébény
kALANDOROK 3
Református Általános Iskola Balatonfüred
Balatonfüred
Kalandorok 4
Körmendi Kölcsey Utcai Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Körmend
Kalandorok 3
Szent István Király Római Katolikus Általános Iskola
Ajka
Kalandorok 3
Dunakeszi Szent István Általános Iskola Repülõtéri úti telephelye
Dunakeszi
Kalandorok 2
Lencsési Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Békéscsaba
Kalandorok 3
Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola
Veszprém
Kalandorok 5
Landorhegyi Sportiskolai Általános Iskola
Zalaegerszeg
Kalandorok 4
Barcsi Általános Iskola Arany János Tagiskolája
Barcs
Kalandorok 5
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola
Eger
Kalandorok 6
Baksai Általános Iskola
Baksa
Kalandorok 2
Tunyogmatolcsi Petõfi Sándor Általános Iskola
Tunyogmatolcs
Kalandorok 6
Mindszenty József Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium
Zalaegerszeg
Kalandorok a Louvre- ban 5
ÚJHARTYÁNI NÉMET NEMZETISÉGI ÁLTALÁNOS ISKOLA
Újhartyán
Kalandorok Disneyland-ért 4
Dorogi Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvû és Sportiskolai Általános Iskola Petõfi Sándor Tagiskolája
Dorog
Kalandos4-es 7
Nagykõrösi Kossuth Lajos Általános Iskola
Nagykõrös
Kalandos Állatok 4
Kispesti Eötvös József Általános Iskola
Budapest XIX. kerület
Kalandos búvár lányok 4
Újpesti Szûcs Sándor Általános Iskola
Budapest IV. kerület
Kalandos Cipők 4
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola
Dunaújváros
Kalandos csajok 5
Szászbereki Kolping Katolikus Általános Iskola
Szászberek
Kalandos csajok 4
Kiskunhalasi Felsõvárosi Általános Iskola
Kiskunhalas
Kalandos csajok 4
Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola
Kecskemét
Kalandos csajok 6
Kalandos csajok 6
Kalandos csajok 6
Kalandos csajok 6
Kalandos csajok 6
Kalandos csajok 6
Kalandos csajok 6
Kalandos csajok 6
Kalandos csajok 6
Kalandos csajok 6
Csorvási Gulyás Mihály Általános és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Csorvás
Kalandos csapat 5
Tiszaföldvári Kossuth Lajos Általános Iskola
Tiszaföldvár
Kalandos csapat 5
Szent Pál Marista Általános Iskola
Karcag
Kalandos emojik 4
Üllõi Árpád Fejedelem Általános Iskola
Üllõ
Kalandos felfedezők 7
Bujáki Szent-Györgyi Albert Általános Iskola
Buják
Kalandos Fiúk 4
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola
Dunaújváros
Kalandos gyümölcsök 6
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola
Budapest XIV. kerület
Kalandos hatodik 6
Tápi József Attila Általános Iskola
Táp
KALANDOS HATODIKOS-OK 6
Szomódi Íriszkert Általános Iskola
Szomód
Kalandos Kalandor 6
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola Fõ úti Telephely
Dunaharaszti
Kalandos Kalandorok 8
Hódmezõvásárhelyi Szent István Általános Iskola
Hódmezõvásárhely
Kalandos kalózok 4
Dr. Csepregi Horváth János Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Csepreg
Kalandos királyok 2
Székesfehérvári István Király Általános Iskola
Székesfehérvár
kalandos királyok2 2
Székesfehérvári István Király Általános Iskola
Székesfehérvár
Kalandos könyvmolyok 7
Nagykõrösi Kossuth Lajos Általános Iskola
Nagykõrös
Kalandos lányok 5
Székesfehérvári Széna Téri Általános Iskola
Székesfehérvár
Kalandos Lányok 3
Vargha Gyula Református Általános Iskola Magyargencsi Telephely
Magyargencs
Kalandos macskák 2
Kõbányai Janikovszky Éva Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvû Általános Iskola
Budapest X. kerület
Kalandos Négyes 3
Kiskunfélegyházi József Attila Általános Iskola
Kiskunfélegyháza
Kalandos négyes 4
Újpesti Szûcs Sándor Általános Iskola
Budapest IV. kerület
Kalandos Nyertesek 5
Gelsei Weöres Sándor Általános Iskola
Gelse
Kalandosok 6
Lábatlani Arany János Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Lábatlan
Kalandos pandák 6
Tápszentmiklósi Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola
Tápszentmiklós
Kalandos Sasok 4
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola
Dunaújváros
Kalandos utak 4
Lorántffy Zsuzsanna Református Általános Iskola
Tiszakeszi
Kalandos utazók 4
Szolnoki Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola és Néptánc Alapfokú Mûvészeti Iskola
Szolnok
Kalandosz Lányok 6
Felsõgallai Széchenyi István Általános Iskola
Tatabánya
Kalandos Zöldalmák 3
Fekete István - Vörösmarty Mihály Általános Iskola, Gimnázium József Attila utcai Telephelye
Ajka
Kalandozó csajszik 3
Dánszentmiklósi Ady Endre Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Dánszentmiklós
KALANDOZÓ DOBIAK 4
Tiszadobi Széchenyi István Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Tiszadob
Kalandozó Fidget Spinnerek 3
Kodály Zoltán Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Tatabánya
Kalandozók 4
Szegedi Orczy István Általános Iskola
Szeged
Kalandozók 4
Szent Orsolya Római Katolikus Általános Iskola és Óvoda
Kevermes
Kalandozók 4
Visontai Szent-Györgyi Albert Általános Iskola
Visonta
Villámgyors gurigák 4
Életfa Általános és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Keszthely
Kalandozó Kalandorok 3
Balmazújvárosi Általános Iskola
Balmazújváros
Kalandorooook 7
Visegrádi Áprily Lajos Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Visegrád
Kalandra fel! 7
Szegõ Gábor Általános Iskola
Szolnok
Kalandra fel! 4
Budapest III. Kerületi Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola
Budapest III. kerület
Kalandra fel! 3
Szent József Kertvárosi Katolikus Általános Iskola Telephelye
Hódmezõvásárhely
Kalandra fel! 7
Endresz György Általános Iskola
Felcsút
Kalandvadászok 3
Budapest XVI. Kerületi Móra Ferenc Általános Iskola
Budapest XVI. kerület
Kalandvadászok 4
Hársfadombi Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola
Mány
Piritósok 6
Pécsi Mezőszél Utcai Általános Iskola
Pécs
Kalandvágyók 4
Lorántffy Zsuzsanna Református Általános Iskola
Tiszakeszi
KALÓZKISASSZONYOK 6
Újpesti Homoktövis Általános Iskola
Budapest IV. kerület
Kalózok 3
Paragvári Utcai Általános Iskola
Szombathely
KALÓZOK 6
Lébényi Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Lébény
Kamèleon 2
Pilisjászfalui Dózsa György Általános Iskola
Pilisjászfalu
Kamuti kvízkirálynők 6
Savio Szent Domonkos Katolikus Általános Iskola és Óvoda Kamut Petõfi Utcai Iskolai Telephelye
Kamut
kamutitánok 7
Savio Szent Domonkos Katolikus Általános Iskola és Óvoda Kamut Petõfi Utcai Iskolai Telephelye
Kamut
Kapucínerek 5
Orosházi Református Két Tanítási Nyelvû Általános Iskola
Orosháza
Karadorka 3
Bán Zsigmond Református Általános Iskola, Alapfokú Mûvészeti Iskola és Óvoda
Tiszafüred
Kardos-Einstein Team 5
Kardos László Általános Iskola
Vasvár
Karmolászó ujjak 3
Nógrádkövesdi József Attila Általános Iskola
Nógrádkövesd
Karolinás Kalandorok 3
Karolina Katolikus Általános Iskola Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Vác
Katica csapat 2
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium Alsó tagozata
Békés
Kecsketornádó 7
Felsõtárkányi Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Felsõtárkány
Kék Delfinek 6
Villányi Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Villány
Kék Delfinek 4
Bocskaikerti Németh László Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Bocskaikert
kék flamingók 6
Mosonmagyaróvári Móra Ferenc Általános Iskola
Mosonmagyaróvár
Kék Flamingók 6
Mosonmagyaróvári Móra Ferenc Általános Iskola
Mosonmagyaróvár
Kék Pandák 4
Gyõri Arany János Angol-Német Két Tanítási Nyelvû Általános Iskola
Gyõr
Kék sárkány 5
Székesfehérvári Németh László Általános Iskola
Székesfehérvár
Kék tigrisek 4
Bozzay Pál Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola
Zánka
Kémecskék 5
Gárdonyi Zoltán Református Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Biharkeresztes
KenguNyulak 6
KenguNyulak 6
KenguNyulak 6
Monori Ady Úti Általános Iskola
Monor
Későn kelők 5
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola
Eger
Ketchup 4
Újhatvani Római Katolikus Általános Iskola
Hatvan
Kicsi a bors,de erős 3
Üllõi Árpád Fejedelem Általános Iskola
Üllõ
Kicsi Baglyok 2
Erzsébetvárosi Kéttannyelvû Általános Iskola, Szakgimnázium és Szakközépiskola
Budapest VII. kerület
Kicsi kecskék 4
Szeremle-Dunafalva Általános Iskola
Szeremle
Kicsi kocsi bumm bumm 100-al tép 4
Orczy Anna Általános Iskola Móra Ferenc Általános Iskola Tagintézménye
Fegyvernek
KincsÉsz 6
Testnevelési Egyetem Gyakorló Sportiskolai Általános Iskola és Gimnázium
Budapest XII. kerület
Kincskeresők 4
Szegedi Orczy István Általános Iskola
Szeged
Kincskeresők 3
Vargha Gyula Református Általános Iskola Magyargencsi Telephely
Magyargencs
Kincskeresők 4
Pécsi Illyés Gyula Általános Iskola
Pécs
Kincskeresők 2
Városlõdi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola
Városlõd
Kincskeresők 4
Barcsi Általános Iskola Arany János Tagiskolája
Barcs
Kincskeresők 4
Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola
Veszprém
Kinder Commando 6
Csányi Szent György Általános Iskola
Csány
Kings 4
Dunakeszi Fazekas Mihály Német Nyelvoktató Nemzetiségi Általános Iskola
Dunakeszi
Kings 7
Balatonfüredi Radnóti Miklós Általános Iskola
Balatonfüred
Kalandos Bajnokok 3
Zalaegerszegi Ady Endre Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Zalaegerszeg
Király csapat 3
Gyóni Géza Általános Iskola
Dabas
Királyi Gárda 7
Váci Radnóti Miklós Általános Iskola
Vác
Király lányok 3
Gothard Jenõ Általános Iskola
Szombathely
Király-lányok 4
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda
Kisvárda
Királyok 2
Budapest XVI. Kerületi Kölcsey Ferenc Általános Iskola
Budapest XVI. kerület
Kiscserkészek 4
Bakonyszombathelyi Benedek Elek Általános Iskola
Bakonyszombathely
Kiscsikók 3
Paragvári Utcai Általános Iskola
Szombathely
Kiscsillagok 5
Szegõ Gábor Általános Iskola
Szolnok
Kiséri Trio 7
Csete Balázs Általános Iskola
Jászkisér
Kisfiúk 5
Váci Petõfi Sándor Általános Iskola
Vác
Kiskalandorok 2
Nógrádsápi Fekete István Általános Iskola és Szakiskola
Nógrádsáp
Kiskutyák 5
Zalaegerszegi Öveges József Általános Iskola
Zalaegerszeg
Kismenők 6
Nyárády András Általános Iskola
Felsõnyárád
Kisokosok 4
Budapest II. Kerületi Szabó Lõrinc Kéttannyelvû Általános Iskola és Gimnázium Fenyves utca 1. Telephelye
Budapest II. kerület
Kisokosok 3
Kazincbarcikai Pollack Mihály Általános Iskola
Kazincbarcika
Kisokosok 5
Pilisszántói Szlovák Nemzetiségi Általános Iskola
Pilisszántó
Kisokosok 4
Bakonyszombathelyi Benedek Elek Általános Iskola
Bakonyszombathely
Kis okostojások 4
Tiszalöki Kossuth Lajos Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Tiszalök
Kisördögök 3
Hartai Ráday Pál Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Harta
Kispendely 7
Szent Mihály Görögkatolikus Óvoda és Általános Iskola
Nyíradony
Kissárkányok 4
Fábiánsebestyéni Arany János Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Fábiánsebestyén
Kistarzanok 3
Gyöngyösi Kálváriaparti Sport- és Általános Iskola
Gyöngyös
KisTudósok 4
Kiskunhalasi Kertvárosi Általános Iskola
Kiskunhalas
Kistudósok 5
Vámospércsi Mátyás Király Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Vámospércs
Kis Tudósok 7
Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola Kazinczy Ferenc Tagintézménye
Tapolca
KIS TUDÓSOK 3
Budapest XVII. Kerületi Zrínyi Miklós Általános Iskola
Budapest XVII. kerület
Kis tudósok 4
Kiskunhalasi Felsõvárosi Általános Iskola
Kiskunhalas
Kis Zsenik 4
Celldömölki Városi Általános Iskola
Celldömölk
KLBH Laza csajok 6
Türjei Szent László Általános Iskola
Türje
Koalák 4
Baptista Szeretetszolgálat EJSZ Kölcsey Ferenc Általános Iskolája
Törökszentmiklós
Kobrák 3
Tabán Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Szeged
Kockák 4
Úri Szent Imre Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Úri
KOCKAKOCKÁK 5
Jászsági Általános Iskola Bercsényi Miklós Általános Iskolai Tagintézménye
Jászberény
Kocsi könyvmolyok 4
Vincze Imre Református Általános Iskola
Kocs
Kódfejtők 4
Újbudai Petõfi Sándor Általános Iskola
Budapest XI. kerület
Kódfejtők 2
Lencsési Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Békéscsaba
Kódharcosok 5
Szent József Kertvárosi Katolikus Általános Iskola Telephelye
Hódmezõvásárhely
Kódorgók 2
Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Békés
Kokonoshi hősei 5
Szent József Kertvárosi Katolikus Általános Iskola Telephelye
Hódmezõvásárhely
Kölcseys Csajok 5
Körmendi Kölcsey Utcai Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Körmend
Kolibrik 4
Vaszary János Általános Iskola
Tata
Komisz Kölykök 3
Üllõi Árpád Fejedelem Általános Iskola
Üllõ
Kon-troll 4
Rózsahegyi Kálmán Általános Iskola és Kollégium
Gyomaendrõd
Könyvbújók 6
Zsirai Általános Iskola
Zsira
Könyvbúvárok 7
Szegõ Gábor Általános Iskola
Szolnok
Könyvek Királyai 4
Kunmadarasi Református Általános Iskola és Óvoda
Kunmadaras
Könyvek Ördögei 6
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola
Biatorbágy
Könyvfalók 5
Székesfehérvári Bory Jenõ Általános Iskola
Székesfehérvár
Könyvfalók 4
Pacsai Általános Iskola
Pacsa
Könyvfalók 6
Dunaújvárosi Vasvári Pál Általános Iskola
Dunaújváros
Könyvfalók 4
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola
Eger
Könyvgyilkosok 6
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola
Biatorbágy
Könyvhódítók 5
Szenczi Molnár Albert Református Általános Iskola
Budapest XVIII. kerület
Könyvimádók 4
Váci Radnóti Miklós Általános Iskola
Vác
Könyvkatonák 4
Tiszaföldvári Kossuth Lajos Általános Iskola
Tiszaföldvár
Könyvkémek 4
Köröstarcsai Arany Gusztáv Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Köröstarcsa
Könyv- királylányok 2
Székesfehérvári István Király Általános Iskola
Székesfehérvár
Könyvkirályok 3
Szegedi Tudományegyetem Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola
Szeged
Könyvkukacok 5
Szent József Kertvárosi Katolikus Általános Iskola Telephelye
Hódmezõvásárhely
Könyvkuk@cok 7
Nemesszalóki Általános Iskola
Nemesszalók
Könyvlepkék 8
Kövy Sándor Általános és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Nádudvar
Könyvmanók 3
Tiszaföldvári Kossuth Lajos Általános Iskola
Tiszaföldvár
Könyvmanók 3
Turai Hevesy György Általános Iskola Tabán úti Telephelye
Tura
Könyvmoly 3
Hesz Mihály Általános Iskola
Nógrád
Könyvmolyok 6
Baptista Szeretetszolgálat EJSZ Kölcsey Ferenc Általános Iskolája
Törökszentmiklós
Könyvmolyok 3
Zirci Reguly Antal Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola "F" épület
Zirc
Könyvmolyok 4
Budapest XIII. Kerületi Ének-zenei és Testnevelési Általános Iskola
Budapest XIII. kerület
Könyvmolyok 8
Bodajki Általános Iskola Nádasdy Tamás Tagiskolája
Csókakõ
Könyvmolyok 4
Gyõri Arany János Angol-Német Két Tanítási Nyelvû Általános Iskola
Gyõr
Könyvmolyok 7
Zsirai Általános Iskola
Zsira
Könyvmolyok 5
Jászsági Általános Iskola IV. Béla Általános Iskolai Tagintézménye
Jászjákóhalma
Könyvmolyok 6
Kárpáti János Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Gyenesdiás
Könyvmolyok 7
Hódmezõvásárhelyi Szent István Általános Iskola
Hódmezõvásárhely
Könyvmolyok 4
Kardos László Általános Iskola
Vasvár
Könyvmolyok 6
Szent József Kertvárosi Katolikus Általános Iskola Telephelye
Hódmezõvásárhely
Könyvmolyok 5
Hosszúpályi Irinyi József Általános Iskola
Hosszúpályi
Könyvmolyok 7
Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola Kazinczy Ferenc Tagintézménye
Tapolca
Könyvmolyok 6
Vámosgyörki Visontai Kovách László Katolikus Általános Iskola
Vámosgyörk
Könyvmolyok 5
Jókai Mór Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Sárrétudvari
Könyvmolyok 4
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Rákóczi utca 1. szám alatti Telephelye
Dunaharaszti
Könyvmolyok 6
Nagykõrösi Kossuth Lajos Általános Iskola
Nagykõrös
Könyvmolyok 5
Zalaegerszegi Öveges József Általános Iskola
Zalaegerszeg
Könyvmolyok 7
Boldog Gizella Katolikus Általános Iskola és Óvoda
Mohács
Könyvmolyok 5
Hunyadi János Evangélikus Óvoda és Általános Iskola
Sopron
Könyvmolyok 5
Nagykõrösi Kossuth Lajos Általános Iskola
Nagykõrös
Könyvmolyok1 4
Salgótarjáni Általános Iskola Kodály Zoltán Tagiskolája
Salgótarján
Könyvmolyok2 4
Salgótarjáni Általános Iskola Kodály Zoltán Tagiskolája
Salgótarján
könyvmolyok5 5
Adonyi Szent István Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Adony
Könyvmolyok(Vajda) 4
Vajda Péter Ének-zenei Általános és Sportiskola
Budapest VIII. kerület
KÖNYV@OK 6
Jáki Nagy Márton Nyelvoktató Nemzetiségi Általános Iskola
Ják
Könyvország rajongói 4
Gyöngyösi Arany János Általános Iskola
Gyöngyös
Könyvrablók 2
Tarjáni Német Nemzetiségi Általános Iskola
Tarján
Könyvszeretők 2
Lencsési Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Békéscsaba
Könyvszörfösök 5
Szombathelyi Reguly Antal Nyelvoktató Nemzetiségi Általános Iskola
Szombathely
Könyvtarolók 4
Tiszaföldvári Kossuth Lajos Általános Iskola
Tiszaföldvár
Könyvtársak 3
Visontai Szent-Györgyi Albert Általános Iskola
Visonta
Könyvvadász 4
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola
Eger
Könyvvadászok 3
Köröstarcsai Arany Gusztáv Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Köröstarcsa
Könyvvadászok 6
Fábiánsebestyéni Arany János Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Fábiánsebestyén
Könyvvadászok 2
Szent István Király Római Katolikus Általános Iskola
Ajka
Kópék 2
Diószegi Lajos Általános Iskola
Hajdúszovát
Koronák 4
Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola
Veszprém
Kossuth lányai 7
Magyarbánhegyesi Kossuth Lajos Általános Iskola
Magyarbánhegyes
kossuthnégyes 5
Kossuth Lajos Baptista Általános Iskola és Kollégium
Kisújszállás
KOZÉSZADÓ 4
Budapest XXI. Kerületi Karácsony Sándor Általános Iskola
Budapest XXI. kerület
Kozmikus olvasók 3
Szegedi Tudományegyetem Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola
Szeged
Kőzúzók 2
Szobi Fekete István Általános Iskola Szokolyi Alajos Általános Tagiskolája
Bernecebaráti
Kreatív-X 3
Kispesti Erkel Ferenc Általános Iskola
Budapest XIX. kerület
Kristályok 3
Hétvezér Általános Iskola
Székesfehérvár
KRISZEGYUSZA 7
Lõrinci Hunyadi Mátyás Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola Telephelye
Lõrinci
Krumplikák 8
Rákóczifalvai II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Rákóczifalva
Kutatók 4
Szent József Kertvárosi Katolikus Általános Iskola Telephelye
Hódmezõvásárhely
Kutyák és macskák 3
Kandó Téri Általános Iskola
Budapest XVIII. kerület
Kutyák klubja 5
Öttevényi Általános Iskola
Öttevény