Gágogó Lúdtalpak 8
Mezõkövesdi Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola Szent Imre Tagiskolája
Mezõkövesd
Galaktikus űrolvasók 2
Szobi Fekete István Általános Iskola Szokolyi Alajos Általános Tagiskolája
Bernecebaráti
Galaxi Girls 5
Martfûi József Attila Általános Iskola
Martfû
GALAXIKUS 5
Református Általános Iskola Balatonfüred
Balatonfüred
Galaxis könyve 4
Solymári Hunyadi Mátyás Német Nemzetiségi Általános Iskola, Alapfokú Mûvészeti Iskola
Solymár
Galaxis őrzői 7
Berettyóújfalui II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Bihari Alapfokú Mûvészeti Iskola
Berettyóújfalu
Galaxy Girls 6
Gamerek 6
Szajoli Kölcsey Ferenc Általános Iskola
Szajol
Gamerek 4
Szügyi Madách Imre Általános Iskola
Szügy
GAMEREK 4
Bácsalmási Körzeti Általános Iskola és Mûvészeti Iskolájának Bácsalmási Vörösmarty Mihály Általános Iskolája
Bácsalmás
gamerek 4
Kardos László Általános Iskola
Vasvár
GAZFICKÓK 2
Öttevényi Általános Iskola
Öttevény
Minyonok 3
Apponyi Albert Általános Iskola
Gencsapáti
Gencsi Királyok 4
Apponyi Albert Általános Iskola
Gencsapáti
Gengszter Unikornisok 8
Balatonszentgyörgyi Dobó István Általános Iskola
Balatonszentgyörgy
Géniuszok 3
Gorsium Általános Iskola
Tác
Gepárd 3
Hévízgyörki Petõfi Sándor Általános Iskola
Hévízgyörk
Gepárdok 3
Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Békés
Gepárdok 3
Szegedi Tudományegyetem Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola
Szeged
Gesztenyék 3
Lesence Völgye Általános Iskola
Lesenceistvánd
GÉZENGÚZOK 4
KT Bem József Általános Iskola Boróka Általános Iskolája
Bócsa
GHOAST-TEAM 7
Kimlei Nemzetiségi Általános Iskola
Kimle
GirlPower 7
Nagyvarsányi Református Általános Iskola és Óvoda
Nagyvarsány
Girls&Boys Team 5
Kimlei Nemzetiségi Általános Iskola
Kimle
Gitt 5let 8
Jókai Mór Református Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvû Általános Iskola, Alapfokú Mûvészeti Iskola és Óvoda
Miskolc
Go Disneyland! 6
Siófoki Vak Bottyán János Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Siófok
Gombfoci 3
Baptista Szeretetszolgálat EJSZ Kölcsey Ferenc Általános Iskolája
Törökszentmiklós
GoodFriends 6
Dancs Lajos Ének-zenei Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Nagyecsed
Good Lucke 7
Olcsai-Kiss Zoltán Általános Iskola
Körmend
Görkoris csajszik 4
Mezõhegyesi József Attila Általános Iskola, Kollégium és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Mezõhegyes
Gráciák 7
Vásárosdombói Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Vásárosdombó
Dream team 5
Debreceni Bolyai János Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Debrecen
Green Pigs 4
Gyõri Arany János Angol-Német Két Tanítási Nyelvû Általános Iskola
Gyõr
Gumicukor 3
Dunaújvárosi Petõfi Sándor Általános Iskola
Dunaújváros
Gumicukrok 5
Hunyadi Mátyás Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvû Általános Iskola
Törökszentmiklós
Gumimacik 4
Magyar Tannyelvû Alapisk.
Hodos
Gyémánt csapat 4
Üllõi Árpád Fejedelem Általános Iskola
Üllõ
GYÉMÁNTOK 4
Bácsalmási Körzeti Általános Iskola és Mûvészeti Iskolájának Bácsalmási Vörösmarty Mihály Általános Iskolája
Bácsalmás
Gyémántok 7
Adácsi Szent Jakab Katolikus Általános Iskola és Sportiskola
Adács
Gyémánt sasok 2
Rózsahegyi Kálmán Általános Iskola és Kollégium
Gyomaendrõd
Gyémánt Sólymok 7
Zichy János Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Soponya
Gyilkososztag 7
Szabolcsvezér Általános Iskola
Timár
Gyömrő gyöngyei 4
Gyömrõi Weöres Sándor Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola Csokonai utcai Telephelye
Gyömrõ
Detektívek 3
Bulgárföldi Általános Iskola
Miskolc
Gyöngyösi Boszorkányok 2
Gyöngyösi Felsõvárosi Általános Iskola
Gyöngyös
Győztesek 4
Bajai Eötvös József Általános Iskola
Baja