Falka TAG-ok 7
Hunyadi Mátyás Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvû Általános Iskola
Törökszentmiklós
Fánkocskák 6
Bercsényi Miklós Katolikus Gimnázium és Kollégium, Általános Iskola, Óvoda
Törökszentmiklós
Fantasticfour 3
Üllõi Árpád Fejedelem Általános Iskola
Üllõ
#Fantastic Girls 4
Helvécia-Ballószög Általános Iskola Feketeerdõi Általános Iskolája
Helvécia
Fantasztikus 4-es 3
Örömhír Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Gyõr
Fantasztikus négyes 5
Hunyadi Mátyás Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvû Általános Iskola
Törökszentmiklós
Fantasztikus négyes 5
Üllõi Árpád Fejedelem Általános Iskola
Üllõ
Fantasztikus négyes 3
Imre Sándor Általános Iskola
Szentlõrinckáta
Fantasztikus Négyes 4
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola
Biatorbágy
Fantasztikus négyes 5
Szabó István Általános Iskola
Cserszegtomaj
Fantasztikus Négyes 6
Szent Mihály Görögkatolikus Óvoda és Általános Iskola
Nyíradony
Fantasztikus négyes 4
Munkácsy Mihály Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola
Pápa
Fantázia 5
Hunyadi János Evangélikus Óvoda és Általános Iskola
Sopron
Fányúli 7
Rákóczifalvai II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Rákóczifalva
FAPANOVIK 6
Gönczy Pál Katolikus Általános Iskola
Karácsond
Farkas Barkas 2
Szalántai Általános Iskola
Szalánta
Farkaskölykök 4
Balmazújvárosi Általános Iskola
Balmazújváros
Farkaslányok 7
Szügyi Madách Imre Általános Iskola
Szügy
FarkAsok 3
Budapest XXI. Kerületi Karácsony Sándor Általános Iskola
Budapest XXI. kerület
Farkasok 3
Hévízgyörki Petõfi Sándor Általános Iskola
Hévízgyörk
Farkasok 7
Szent György Görög Katolikus Óvoda és Általános Iskola
Kisvárda
Fáy lovagjai 5
Fóti Fáy András Általános Iskola
Fót
FC Gumimacik 4
Kerekegyházi Móra Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Kerekegyháza
Fehér cápák 4
Ráckevei Árpád Fejedelem Általános Iskola
Ráckeve
Fehér farkasok 5
Cserkeszõlõi Petõfi Sándor Általános Iskola
Cserkeszõlõ
Fehér Rókák 7
Üllõi Árpád Fejedelem Általános Iskola
Üllõ
Fejbetörők 4
Újbudai Petõfi Sándor Általános Iskola
Budapest XI. kerület
Fekete Démonok 5
Szobi Fekete István Általános Iskola Vámosmikolai Általános Tagiskolája
Vámosmikola
Fekete gyémántok 6
Tápszentmiklósi Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola
Tápszentmiklós
Fekete Lovagok 4
Jászapáti Általános és Alapfokú Mûvészeti Iskola Petõfi Sándor úti telephelye
Jászapáti
Fekete lovasok 8
Corvin Mátyás Alapiskola
Alistál
Fekete Párducok 3
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola Tagintézménye
Dunaharaszti
Fekete Sereg 6
Kodolányi János Német Nemzetiségi Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Pécsvárad
Félelmetes 4-es 3
Budapest II. Kerületi Szabó Lõrinc Kéttannyelvû Általános Iskola és Gimnázium Fenyves utca 1. Telephelye
Budapest II. kerület
Felfedezők 4
Szent István Király Római Katolikus Általános Iskola
Ajka
Felfedezők 4
Szobi Fekete István Általános Iskola Szokolyi Alajos Általános Tagiskolája
Bernecebaráti
Felfedezők 4
Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola
Veszprém
Felhőcskék 6
Ibolya Utcai Általános Iskola
Debrecen
Felhőmozdító Ászok:) 4
Celldömölki Városi Általános Iskola
Celldömölk
Felsős fenevadak 5
Váci Petõfi Sándor Általános Iskola
Vác
Fenegyerekek 7
Üllõi Árpád Fejedelem Általános Iskola
Üllõ
Fénylő csillagok 3
Fenyves Banditák 2
Budapest II. Kerületi Szabó Lõrinc Kéttannyelvû Általános Iskola és Gimnázium Fenyves utca 1. Telephelye
Budapest II. kerület
Fenyves Farkasok 2
Budapest II. Kerületi Szabó Lõrinc Kéttannyelvû Általános Iskola és Gimnázium Fenyves utca 1. Telephelye
Budapest II. kerület
Ferencváros Fun 4
Dunavarsányi Árpád Fejedelem Általános Iskola Kossuth Lajos utca 33.alatti Telephelye
Dunavarsány
Fertőrákosi Suli 4
Fertõrákosi Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Fertõrákos
FeTA 5
Endresz György Általános Iskola
Felcsút
Fifa 4
Budapest XIII. Kerületi Tomori Pál Általános Iskola
Budapest XIII. kerület
Fifi Manók 3
Csontváry Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Zalahaláp
Fociebek 6
Zichy Antónia Általános Iskola Sótonyi Tagiskolája
Sótony
Focikornis 3
Budapest VII. Kerületi Baross Gábor Általános Iskola
Budapest VII. kerület
FÓKAZOKNIK 7
Újpesti Homoktövis Általános Iskola
Budapest IV. kerület
forgó napraforgók 6
Mosonmagyaróvári Móra Ferenc Általános Iskola
Mosonmagyaróvár
Fortuna 6
Szent Pál Marista Általános Iskola
Karcag
Fortunatus 6
Dunakeszi Szent István Általános Iskola Repülõtéri úti telephelye
Dunakeszi
Forza Quartett 6
Gyöngyöstarjáni Általános Iskola
Gyöngyöstarján
Fradisták 6
Szurdokpüspöki Általános Iskola
Szurdokpüspöki
Francia lányok 7
Rádi II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
Rád
FRANCIA UTAZÓK 5
Újpesti Homoktövis Általános Iskola
Budapest IV. kerület
Frankenstein 3
Szent Imre Katolikus Általános Iskola, Liliom Óvoda és Egységes Óvoda-Bölcsõde
Kenderes
Frankenstein 4
Szent József Kertvárosi Katolikus Általános Iskola Telephelye
Hódmezõvásárhely
Frappáns FLAP 4
Árpád Utcai Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola
Budapest XXII. kerület
FruPetPanCsi 6
Gönczy Pál Sport és Két Tanítási Nyelvû Általános Iskola
Hajdúszoboszló
FTC 3
Funny ghosts 4
Hauser Lajos Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola
Úrkút
Funnycornis 5
Pétervásárai Tamási Áron Általános Iskola
Pétervására
Furfangos Delfinek 3
Üllõi Árpád Fejedelem Általános Iskola
Üllõ
Furfangos Fürkészek 3
Balmazújvárosi Általános Iskola
Balmazújváros
Furfangos Kalandorok 4
Újpesti Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium
Budapest IV. kerület
Furfangos Könyvmolyok 4
Zrínyi Miklós Általános Iskola
Murakeresztúr
Futballklub 3
Szabadszállási Petõfi Sándor Általános Iskola
Szabadszállás
Futóbolondok 2
Tápiószelei Blaskovich János Általános Iskola Farmosi úti Telephelye
Tápiószele