Eccarvúk 4
Bodrogkeresztúri Eötvös József Általános Iskola
Bodrogkeresztúr
Édes négyes 4
Petritelepi Általános Iskola
Püspökladány
Ego Legok 3
Pátrohai Móricz Zsigmond Általános Iskola
Pátroha
Egyenlő elosztás 4
Csontváry Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Zalahaláp
Eiffel sztárok 3
Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános Iskola
Budapest VI. kerület
Einstein csemeték 3
Budapest XVII. Kerületi Kõrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Gimnázium Telephelye
Budapest XVII. kerület
Einsteinek 3
Szent István Katolikus Óvoda és Általános Iskola
Kétsoprony
Panda macik 3
Buji II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Buj
Éjjeli baglyok 3
Buji II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Buj
Éjszakai Baglyok 4
Hársfadombi Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola
Mány
Elit Csapat 4
Solymári Hunyadi Mátyás Német Nemzetiségi Általános Iskola, Alapfokú Mûvészeti Iskola
Solymár
E-mesék 4
Óvárosi Általános Iskola Béke utcai telephelye
Tatabánya
Emojik 6
Batthyány Lajos Általános Iskola
Szabadbattyán
Emoji-k 4
Dánszentmiklósi Ady Endre Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Dánszentmiklós
Emojik 4
Rózsahegyi Kálmán Általános Iskola és Kollégium
Gyomaendrõd
Empiriokriticizmus 5
Litéri Református Általános Iskola
Litér
Ender lányok 4
Litéri Református Általános Iskola
Litér
Energia Bombák 6
Tápszentmiklósi Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola
Tápszentmiklós
Energiabomba Nyuszik 3
Újpesti Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium
Budapest IV. kerület
Eötvös Baglyok 4
Kispesti Eötvös József Általános Iskola
Budapest XIX. kerület
Észbontók 5
Váci Radnóti Miklós Általános Iskola
Vác
Észbontók 6
Szent Mihály Görögkatolikus Óvoda és Általános Iskola
Nyíradony
Eszesek 4
Siófoki Széchenyi István Általános Iskola
Siófok
Eszesek versenyben 3
Markazi Várvölgye Általános Iskola
Markaz
Eszes gyerekek 4
Miskolc-Szirmai Református Általános Iskola, Alapfokú Mûvészeti Iskola és Óvoda
Miskolc
Eszes négyes 3
Bleyer Jakab Német Nemzetiségi Általános Iskola
Budaörs
Eszetlen Eszesek 4
Lajosmizsei Fekete István Sportiskolai Általános Iskola Felsõlajosi Tagintézménye
Felsõlajos
Észvillámok 4
Balatonfüredi Radnóti Miklós Általános Iskola
Balatonfüred
ExtrémMancsok 4
Monori Ady Úti Általános Iskola
Monor
Ezüst Baglyok 5
Nagykõrösi Kossuth Lajos Általános Iskola
Nagykõrös
Ezüstnyíl 6
Legyesbényei Általános Iskola
Legyesbénye
Ezüst Nyuszik 4
Szobi Fekete István Általános Iskola Szokolyi Alajos Általános Tagiskolája
Bernecebaráti
Ezüst sólymok 2
Rákospalotai Meixner Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Budapest XV. kerület