Candy Girls 6
Szent József Kertvárosi Katolikus Általános Iskola Telephelye
Hódmezõvásárhely
Cápa 3
Váci Radnóti Miklós Általános Iskola
Vác
Cápatornádó 3
Gárdonyi Géza Katolikus Általános Iskola és Óvoda
Miskolc
Cerkamenők 4
Kecskeméti Vásárhelyi Pál Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Kecskemét
Cibaki Kalandorok 5
Cibakházi Damjanich János Általános Iskola
Cibakháza
Cibaki Vagányok 5
Cibakházi Damjanich János Általános Iskola
Cibakháza
Cicusok 5
Villányi Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Villány
Cinkosok 8
Olcsai-Kiss Zoltán Általános Iskola
Körmend
Citromos joghurtok 4
Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola
Veszprém
Citrusi gyümölcsök 6
Nagykõrösi Kossuth Lajos Általános Iskola
Nagykõrös
Cool 4
Szent József Kertvárosi Katolikus Általános Iskola Telephelye
Hódmezõvásárhely
Cool Girls 4
Gyõri Arany János Angol-Német Két Tanítási Nyelvû Általános Iskola
Gyõr
Croissant 8
Szombathelyi Bercsényi Miklós Általános Iskola
Szombathely
Csaba csapat 7
Szegõ Gábor Általános Iskola
Szolnok
Csajok 4
Üllõi Árpád Fejedelem Általános Iskola
Üllõ
Csajok csapata 3
Fábiánsebestyéni Arany János Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Fábiánsebestyén
Csajos csapat 6
Corvin Mátyás Alapiskola
Alistál
Csajos csapat 4
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium Alsó tagozata
Békés
Csajoskönyvek 3
Kisszállási Sallai István Általános Iskola
Kisszállás
Csajszik 6
Kék Általános Iskola
Budapest XXI. kerület
Csákberenyi Betyárkák 4
Móri Radnóti Miklós Általános Iskola Csákberényi Tagiskolája
Csákberény
Csákberényi Csalamádék 7
Bodajki Általános Iskola Nádasdy Tamás Tagiskolája
Csókakõ
Csak csajok 6
Szegõ Gábor Általános Iskola
Szolnok
Csak csajok 8
Corvin Mátyás Alapiskola
Alistál
Csak Csajok 8
Kiskunhalasi Fazekas Mihály Általános Iskola
Kiskunhalas
CSAK CSAJok 2
Magyarok Nagyasszonya Katolikus Általános Iskola
Sükösd
CsakCsajok4 4
Hunyadi Mátyás Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvû Általános Iskola
Törökszentmiklós
#csapat 3
Székesfehérvári Táncsics Mihály Általános Iskola Jenõi Tagiskolája
Jenõ
Csapatszellemek 3
Zalaegerszegi Ady Endre Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Zalaegerszeg
Császári Könyvmolyok 8
Császári Zrínyi Ilona Általános Iskola
Császár
nyelvÉSZek 5
Kavulák János Általános Iskola
Berzence
Cserfes csibék 5
Kavulák János Általános Iskola
Berzence
Csevegő Csajok 4
Munkácsy Mihály Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola
Pápa
Csibészek 5
Szent György Görög Katolikus Óvoda és Általános Iskola
Kisvárda
Csicsergők 7
Budapest XXI. Kerületi Karácsony Sándor Általános Iskola
Budapest XXI. kerület
Csikenpörkölt 6
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola
Biatorbágy
Csíkos zokni 5
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola Fõ úti Telephely
Dunaharaszti
Csillagászok 4
Úri Szent Imre Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Úri
Csillagok 3
Budapest XVI. Kerületi Móra Ferenc Általános Iskola
Budapest XVI. kerület
Csillámcicák 7
Mályi Móra Ferenc Általános Iskola
Mályi
Csillám-csigák 5
Református Általános Iskola Balatonfüred
Balatonfüred
Csillámlámák 4
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola
Dunaújváros
Csillám Pandák 3
Csillámpónik 6
Hunyadi János Evangélikus Óvoda és Általános Iskola
Sopron
Csillámpónik 2
Turai Hevesy György Általános Iskola Park úti Telephelye
Tura
Csillámpónik 5
Zöldsziget Körzeti Általános Iskola, Alapfokú Mûvészeti Iskola
Szigetmonostor
Csillámpónik 7
II. Rákóczi Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvû Baptista Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola Telephelye
Téglás
Csillámpónik 6
Magyar Tanítási nyelvû Alapiskola
Deáki
Csillám Unikornisok 5
Lábatlani Arany János Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Lábatlan
Csillámvámpírok 6
Reménység Katolikus Általános Iskola
Budapest XIX. kerület
Csillámzebrák 6
Életfa Általános és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Keszthely
Csini Csajok 5
Kardos László Általános Iskola
Vasvár
Csipet Csapat 3
Szügyi Madách Imre Általános Iskola
Szügy
Csipet-csapat 4
Simándy József Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Kistarcsa
Csipet-csapat 3
Nádasdladányi Nádasdy Ferenc Általános Iskola
Nádasdladány
Csipet-Csapat 3
Arany János Református Általános Iskola és Óvoda
Nagykõrös
Csipet csapat 2
Makói Katolikus Általános Iskola és Óvoda
Makó
Csipet-Csapat 3
Tima Endre Általános Iskola
Szárliget
Csipet Csapat 6
Nyírmeggyesi Arany János Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Nyírmeggyes
Csipet csapat 3
Szent Balázs Katolikus Általános Iskola
Baja
Csipetcsapat 5
Vásárosdombói Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Vásárosdombó
Csipet-csapat 4
Bakonyszombathelyi Benedek Elek Általános Iskola
Bakonyszombathely
Farkaskák 3
Bozzay Pál Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola
Zánka
Csipkerózsika 7
Újpesti Karinthy Frigyes Két Tanítási Nyelvû Általános Iskola
Budapest IV. kerület
Csirkefogók 5
Váci Radnóti Miklós Általános Iskola
Vác
Csodabogarak 6
Szlovák Általános Iskola, Óvoda és Kollégium
Szarvas
Csodacsapat 4
Salgótarjáni Általános Iskola Kodály Zoltán Tagiskolája
Salgótarján
Csodacsapat 3
Hévízgyörki Petõfi Sándor Általános Iskola
Hévízgyörk
Csodacsatárok 3
Vecsési Andrássy Gyula Általános Iskola
Vecsés
Csoda csokik 6
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola Fõ úti Telephely
Dunaharaszti
Csodalények 5
Budapest XXI. Kerületi Kölcsey Ferenc Általános Iskola
Budapest XXI. kerület
Csodaország 6
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola
Biatorbágy
Csodaországi kalandorok 7
Nyírbátori Magyar - Angol Kéttannyelvû Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Nyírbátor
Csodasztikus Négyes 5
Szigetszentmártoni Általános Iskola
Szigetszentmárton
Csókakői csipet-csapat 6
Bodajki Általános Iskola Nádasdy Tamás Tagiskolája
Csókakõ
Zombie Csapat 4
Pittner Dénes Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Péteri
Csokiimádók 3
Jászapáti Általános és Alapfokú Mûvészeti Iskola Petõfi Sándor úti telephelye
Jászapáti
Csokis keksz 6
Reménység Katolikus Általános Iskola
Budapest XIX. kerület
Csokiskekszek 6
Tokodi Hegyeskõ Általános Iskola
Tokod
Csontos Csirkék 7
Jáki Nagy Márton Nyelvoktató Nemzetiségi Általános Iskola
Ják
Csúcs szuper négyes 7
Balatonfüredi Fekete István Speciális Általános Iskola
Balatonfüred
Csúcsszupi Csodacsajok 5
Szent József Kertvárosi Katolikus Általános Iskola Telephelye
Hódmezõvásárhely
Cuki cicák 2
Szent István Király Római Katolikus Általános Iskola
Ajka
Cuki Cicák Capata 3
Újpesti Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium
Budapest IV. kerület
Cukornyuszik 4
Dunakeszi Kõrösi Csoma Sándor Általános Iskola
Dunakeszi
Cupcake 3
Kandó Téri Általános Iskola
Budapest XVIII. kerület