BaBeLiMa 2
Gyulai Implom József Általános Iskola
Gyula
Babérliget1 6
Babérliget Általános Iskola
Budapest II. kerület
BadBoys 6
Üllõi Árpád Fejedelem Általános Iskola
Üllõ
Baglyocskák 6
Kunmadarasi Református Általános Iskola és Óvoda
Kunmadaras
BAGLYOCSKÁK 4
Bácsalmási Körzeti Általános Iskola és Mûvészeti Iskolájának Bácsalmási Vörösmarty Mihály Általános Iskolája
Bácsalmás
Baglyok 4
Sári Gusztáv Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Raffay Lajos Tagiskolája
Báránd
Baglyok 6
Jánossomorjai Körzeti Általános Iskola
Jánossomorja
Baglyok 3
Ihász Gábor Általános Iskola
Vaszar
Baglyok 2
Reményik Sándor Református Általános Iskola, Alapfokú Mûvészeti Iskola és Óvoda Kazay Endre Német Nemzetiségi Általános Iskolája és Alapfokú Mûvészeti Iskolája
Vértesacsa
Baglyok 2
Rákospalotai Meixner Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Budapest XV. kerület
Bagoly 3
Szõdi Hunyadi János Általános Iskola
Szõd
Bagolycsajok 4
Tarjáni Kéttannyelvû Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Szeged
Baji Kalandorok 4
Baji Szent István Német Nemzetiségi Általános Iskola
Baj
Bajnokok 2
Kispesti Eötvös József Általános Iskola
Budapest XIX. kerület
Bajos csajok 5
Zichy János Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Soponya
Bajos Csajok 6
Mindszenty József Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium
Zalaegerszeg
Bárándi zűroldók 3
Sári Gusztáv Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Raffay Lajos Tagiskolája
Báránd
Barangolók 5
Szent Orsolya Római Katolikus Általános Iskola és Óvoda
Kevermes
Barangolók 4
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda
Kisvárda
Barbárok 6
Tabán Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Szeged
Barca 5
Hunyadi Mátyás Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvû Általános Iskola
Törökszentmiklós
Barca 4
KT Bem József Általános Iskola Herpai Vilmos Általános Iskolája
Fülöpszállás
Bárczisok 4
Budapest III. Kerületi Bárczi Géza Általános Iskola
Budapest III. kerület
Bármiáron utódai 3
Kandó Téri Általános Iskola
Budapest XVIII. kerület
Batár Szegő 3
Lõrinci Hunyadi Mátyás Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola Telephelye
Lõrinci
Batman csapat 3
Lakiteleki Eötvös Loránd Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Lakitelek
Bátorkák 4
Nyírbátori Magyar - Angol Kéttannyelvû Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Nyírbátor
Bázisugró Katicák 5
Gödöllõi Damjanich János Általános Iskola
Gödöllõ
Békavári Varangyok 6
Magyar Tanítási nyelvû Corvin Mátyás Alpiskola
Gúta
Békés Vendégek 4
Barcsi Deák Ferenc Általános Iskola
Barcs
Bell 8
Felsõtárkányi Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Felsõtárkány
BEMK 4
Budapest XXI. Kerületi Karácsony Sándor Általános Iskola
Budapest XXI. kerület
Beni és a Szuper Csajok 4
Kispesti Eötvös József Általános Iskola
Budapest XIX. kerület
Ások 5
Cecei Általános Iskola
Cece
Bések 5
Cecei Általános Iskola
Cece
Best friends 4
Csongrád és Térsége Általános Iskola Piroskavárosi Általános Iskolája
Csongrád
Best Friens 4
Munkácsy Mihály Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola
Pápa
BEST GIRLS 6
Lébényi Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Lébény
Beszélő Kockák 4
Kispesti Eötvös József Általános Iskola
Budapest XIX. kerület
Betűbetyárok 4
Tüskevári Általános Iskola
Tüskevár
Betűcsillagok 3
Herceghalmi Általános Iskola
Herceghalom
Betűfalók 7
Betűfalók 6
Felsõcsatári Nyelvoktató Nemzetiségi Általános Iskola
Felsõcsatár
Betű falók 4
Sári Gusztáv Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Raffay Lajos Tagiskolája
Báránd
Betűfalók 5
Balmazújvárosi Általános Iskola Bocskai István Tagintézménye
Balmazújváros
Betűfalók 4
Lébényi Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola Mecséri Általános Iskolája
Mecsér
Betűfaló Kalandorok 5
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola II. Rákóczi Ferenc Általános Iskolája
Kecskemét
Betű Lányok 4
Kiskunlacháza-Áporka Általános Iskola és Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény Gárdonyi utcai Telephelye
Kiskunlacháza
Betűmanók 2
Turai Hevesy György Általános Iskola Park úti Telephelye
Tura
Betűország legjobbjai 3
Gubányi Károly Általános Iskola Szabadság téri Telephelye
Pilis
Betűpiramis 3
KT Bem József Általános Iskola Boróka Általános Iskolája
Bócsa
Betűtészta 7
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola
Eger
Betűutazók 5
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola
Eger
Betűvarázs 4
Barcsi Deák Ferenc Általános Iskola
Barcs
BHLA 7
Köröstarcsai Arany Gusztáv Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Köröstarcsa
Bíbor Bekecs 3
Budapest XVI. Kerületi Arany János Általános Iskola
Budapest XVI. kerület
BigMilk 8
KT Bem József Általános Iskola Soltszentimrei Általános Iskolája
Soltszentimre
Blazivabo Bt 7
Gárdonyi Zoltán Református Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Biharkeresztes
B.N.G.K. 3
Tima Endre Általános Iskola
Szárliget
Bóbiták 2
Ecsédi Richter Gedeon Általános Iskola
Ecséd
BOBOLUNO 5
Esterházy Móric Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola
Csákvár
Bölcs Baglyok 5
Bodajki Általános Iskola Nádasdy Tamás Tagiskolája
Csókakõ
Okos baglyok 5
Jászsági Általános Iskola IV. Béla Általános Iskolai Tagintézménye
Jászjákóhalma
Bölcs baglyok 4
Siófoki Széchenyi István Általános Iskola
Siófok
BÖLCS BAGLYOK 4
Szegedi Orczy István Általános Iskola
Szeged
Bölcs Baglyok 2
Diószegi Lajos Általános Iskola
Hajdúszovát
Bölcs Baglyok 4
Tiszaújvárosi Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Tiszaújváros
BÖLCS BAGLYOK 6
Szeremle-Dunafalva Általános Iskola
Szeremle
Bölcsek Kö(ny)ve 4
Kunmadarasi Református Általános Iskola és Óvoda
Kunmadaras
Boldog Olvasokk 8
Boldog Gizella Katolikus Általános Iskola és Óvoda
Mohács
Bolyai Okosok 6
Kertvárosi Általános Iskola
Tatabánya
Bolyais Bakfisok 5
Kertvárosi Általános Iskola
Tatabánya
Bomba Csajok 4
Bácskai Általános Iskola
Bácsbokod
Böngészők 3
Bucsai II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola Bocskai Utcai Telephelye
Bucsa
BOPEROZSO 4
Budapest XXI. Kerületi Karácsony Sándor Általános Iskola
Budapest XXI. kerület
Bosszúállók 5
Nyíregyházi Egyetem Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Nyíregyháza
Boszik 4
Csornai Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Csorna
Boszik és varázslók 5
Kisboldogasszony Katolikus Általános Iskola
Gádoros
BSI olvasó angyalai 4
Boldog Sándor István Katolikus Általános Iskola
Mezõnyárád
Buksitörők 6
Tüskevári Általános Iskola
Tüskevár
Buldózerek 3
Székesfehérvári István Király Általános Iskola
Székesfehérvár
Bulis Sulis 5
Gyõri Tulipános Általános Iskola
Gyõr
Bumbák 7
Türjei Szent László Általános Iskola
Türje
Bűvös kvartett 4
Litéri Református Általános Iskola
Litér