A 3.b ászai 3
Gyömrõi Fekete István Általános Iskola és Szakiskola
Gyömrõ
A 4 kalandor 4
Kövy Sándor Általános és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Nádudvar
A 4 titokzatos 4
Pécsi Illyés Gyula Általános Iskola
Pécs
A bölcs bagoly 4 fiókája 4
Dunakeszi Fazekas Mihály Német Nyelvoktató Nemzetiségi Általános Iskola
Dunakeszi
Abszurdgeddon 6
Székesfehérvári Széna Téri Általános Iskola
Székesfehérvár
Acélcápák 5
Vámosgyörki Visontai Kovách László Katolikus Általános Iskola
Vámosgyörk
A célratörők csapata 4
Zsigmond Király Általános Iskola
Pásztó
ACID 4-es 4
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium Alsó tagozata
Békés
A csajos csajok 3
Vecsési Andrássy Gyula Általános Iskola
Vecsés
A Dumás és a Táncosok 5
Kispesti Eötvös József Általános Iskola
Budapest XIX. kerület
A Duna-kanyar mesterei 4
Szõnyi István Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Zebegény
Adventure boys 4
Hauser Lajos Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola
Úrkút
A galaxis olvasói 4
Szent János Katolikus Általános Iskola
Dabas
Agarak 3
Vadaskert Általános Iskola
Budapest XI. kerület
Agyalós négyes 3
Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Békés
Agyas Kukacok 3
Bencés Apátság Illyés Gyula Általános és Alapfokú Mûvészeti Iskolája
Tihany
Agyas négyes 3
Miskolci II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
Miskolc
Agyasok 6
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Jó Pásztor Óvoda, Alapfokú Művészeti Iskola
Eger
Agyasóriások 4
Hársfadombi Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola
Mány
AGYASPÓKOK 5
Jászsági Általános Iskola Bercsényi Miklós Általános Iskolai Tagintézménye
Jászberény
Agyas Smilek 6
Szent József Kertvárosi Katolikus Általános Iskola Telephelye
Hódmezõvásárhely
Agyban nagyok 7
Vásárosdombói Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Vásárosdombó
Agyhalottak 6
Kárpáti János Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Gyenesdiás
Agymanók 5
Rózsaszentmártoni Móra Ferenc Általános Iskola
Rózsaszentmárton
Agymenő 4 4
Simándy József Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Kistarcsa
Agymenők 4
Ibolya Utcai Általános Iskola
Debrecen
Agymenők 4
Balatonfüredi Radnóti Miklós Általános Iskola
Balatonfüred
Agymenők 5
Hódmezõvásárhelyi Varga Tamás Általános Iskola
Hódmezõvásárhely
Agymenők 2
Pilisjászfalui Dózsa György Általános Iskola
Pilisjászfalu
Agymenők 4
Üllõi Árpád Fejedelem Általános Iskola
Üllõ
Agymenők 6
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola
Biatorbágy
Agymenők 4
Szegedi Arany János Általános Iskola
Szeged
AGYMENŐK 6
Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Mûvészeti Iskola Kaposszekcsõi Általános Iskolája
Kaposszekcsõ
Agymenők 3
Dánszentmiklósi Ady Endre Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Dánszentmiklós
Agymenők 4
Munkácsy Mihály Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola
Pápa
Agymenők 6
Fóti Fáy András Általános Iskola
Fót
Agyőztesek 5
Gyõri Váci Mihály Általános Iskola
Gyõr
Ajka Five O 8
Fekete István - Vörösmarty Mihály Általános Iskola és Gimnázium
Ajka
A Kalandozó Hegyhátiak 4
Zichy Antónia Általános Iskola Sótonyi Tagiskolája
Sótony
A Kissek 5
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola Fõ úti Telephely
Dunaharaszti
A könyvkuckó lakói 6
Nyírmeggyesi Arany János Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Nyírmeggyes
A.L.CS. csapat 5
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Kecskemét
ALKONYAT 4
Református Általános Iskola Balatonfüred
Balatonfüred
Állatbarátnők 4
Siófoki Széchenyi István Általános Iskola
Siófok
Állati menők 3
Csopaki Református Általános Iskola
Csopak
Almák 7
Bodajki Általános Iskola Nádasdy Tamás Tagiskolája
Csókakõ
Almaszószok 5
Tompai Szabó Dénes Általános Iskola
Tompa
Álmodozók 7
Erzsébet Királyné Német Nemzetiségi Általános Iskola, Alapfokú Mûvészeti Iskola és Szakközépiskola
Rakamaz
Álomcsapat 4
Vámosgyörki Visontai Kovách László Katolikus Általános Iskola
Vámosgyörk
Álom csapat 6
Tabán Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Szeged
Álomcsapat 4
Hunyadi Mátyás Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvû Általános Iskola
Törökszentmiklós
Álomfogók 8
Szent Mihály Görögkatolikus Óvoda és Általános Iskola
Nyíradony
A Louvre Fantomjai 7
ÚJHARTYÁNI NÉMET NEMZETISÉGI ÁLTALÁNOS ISKOLA
Újhartyán
A mester tanoncai 8
Felsõtárkányi Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Felsõtárkány
Ámokfutók 4
Szent István Király Római Katolikus Általános Iskola
Ajka
AMX CDC 3
Szent Angéla Ferences Általános Iskola és Gimnázium
Budapest II. kerület
Anan-Ászok 6
Református Általános Iskola Balatonfüred
Balatonfüred
A Négy Einstein 5
Szári Romhányi György Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola
Szár
a négy kalandor 5
Csurgói Eötvös József Általános Iskola Arany János Általános Iskolája
Somogyudvarhely
A négyszínű masni 6
Ecsédi Richter Gedeon Általános Iskola
Ecséd
Angels 6
Siófoki Vak Bottyán János Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Siófok
Animals 5
Budapest XVI. Kerületi Kölcsey Ferenc Általános Iskola Hõsök tere 4-5. Telephelye
Budapest XVI. kerület
Animus 4
Rákospalotai Meixner Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Budapest XV. kerület
Anonymus 5
Szomódi Íriszkert Általános Iskola
Szomód
Anonymus 6
Köröstarcsai Arany Gusztáv Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Köröstarcsa
Anonymusok 7
Péri Öveges József Általános Iskola
Pér
Antarktiszi Pingvinek 4
Rákospalotai Meixner Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Budapest XV. kerület
AnTOlSza 8
Monori Jászai Mari Általános Iskola
Monor
A nyerő négyes 4
Gádor Általános Iskola
Budapest XXII. kerület
Arany Armada 6
Ibolya Utcai Általános Iskola
Debrecen
Aranyásók 8
Mezõkövesdi Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola Szent Imre Tagiskolája
Mezõkövesd
Arany Ászok 5 4
Váci Juhász Gyula Általános Iskola
Vác
Aranycsapat 4
Kastélydombi Általános Iskola
Budapest XVIII. kerület
Aranycsapat 5
Gyomaendrõdi Kis Bálint Általános Iskola
Gyomaendrõd
Arany csapat 6
Izbégi Általános Iskola
Szentendre
Aranycsapat 3
Bujáki Szent-Györgyi Albert Általános Iskola
Buják
Aranycsapat 4
Üllõi Árpád Fejedelem Általános Iskola
Üllõ
Arany haj hősei 5
Ócsai Halászy Károly Általános Iskola
Ócsa
Arany kutyák 2
Székesfehérvári Táncsics Mihály Általános Iskola Jenõi Tagiskolája
Jenõ
Aranylányok 4
Szegedi Orczy István Általános Iskola
Szeged
Arany négyes 3
Kispesti Erkel Ferenc Általános Iskola
Budapest XIX. kerület
AranyNégyes 4
Arany János Református Általános Iskola és Óvoda
Nagykõrös
Aranyolvasók 3
Székesfehérvári István Király Általános Iskola
Székesfehérvár
Arany Ördögök 4
Dunaújvárosi Dózsa György Általános Iskola
Dunaújváros
Aranyos kalandorok 4
Gyöngyösi Arany János Általános Iskola
Gyöngyös
Aranypárducok 5
Hosszúpályi Irinyi József Általános Iskola
Hosszúpályi
Arany sasok 3
Pécsi Illyés Gyula Általános Iskola
Pécs
Aranysólymok 5
Üllõi Árpád Fejedelem Általános Iskola
Üllõ
Arany Torpedók 3
Gyõri Arany János Angol-Német Két Tanítási Nyelvû Általános Iskola
Gyõr
AREB 5
Dunakeszi Szent István Általános Iskola Repülõtéri úti telephelye
Dunakeszi
Arnádjak 7
Bódvaszilasi Körzeti Általános Iskola
Bódvaszilas
Árnyékvadászok 4
Munkácsy Mihály Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola
Pápa
Árny farkasok 4
Bajnai Simor János Általános Iskola II. Rákóczi Ferenc Tagiskolája
Nagysáp
Árnyvadászok 2
Esztergomi Babits Mihály Általános Iskola
Esztergom
Arózsaszíncsillámpóni 5
Gyõri Váci Mihály Általános Iskola
Gyõr
A Sasok 4
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
Dunaharaszti
Aslan 4
Kastélydombi Általános Iskola
Budapest XVIII. kerület
Ásványi Lányok 4
Somogyi József Általános Iskola
Ásványráró
AtomAti és társai 6
Nagykõrösi II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
Nagykõrös
Atomok 4
Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Békés
Auróra és a három Tündér 8
Jáki Nagy Márton Nyelvoktató Nemzetiségi Általános Iskola
Ják
az irodalom visszavág 4
az irodalom visszavág 4
Miskolci Szabó Lõrinc Általános Iskola
Miskolc
Az olvasás bajnokai 4
Budapest III. Kerületi Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola
Budapest III. kerület
Az olvasás istennői 4
Hétvezér Általános Iskola
Székesfehérvár
Az öt detektív 3
Csopaki Református Általános Iskola
Csopak